У розпорядження протестувальників надійшла ще одна будівля

4 декабря 2013
3899 просмотров Голосов: 0 Автор:vasylx
article1686.jpg


Як повідомляє кореспондент агентствантерфакс-Україна", він не уточнив, яке саме цей будинок і надано воно добровільно або ж включена самими протестувальниками.

За словами А.Параубия, зараз у будинку на Гончара знаходиться близько 300 осіб.

На даний момент на Майдані Незалежності обстановка спокійна, на площі та прилеглих будівлях знаходяться близько 6 тис. протестувальників. Зокрема, на Майдані Незалежності 3 тис. осіб, частина з яких розосереджена вздовж барикад.

На площі триває запис активістів у народні загони самооборони. Зараз у них вже записалося 2 тис. 800 осіб.

Всі вони діляться на сотні і проходять підготовку на випадок штурму Майдану Незалежності підрозділами "Беркут" або інших екстрених випадків. Значна частина протестувальників знаходяться в будівлі КМДА, Будинку Профспілок та Жовтневому палаці, а також в наметах, розставлених на площі.

Протестувальники, які знаходяться на Майдані Незалежності, щогодини виконують національний гімн України, співають пісні, дивляться документальні історичні фільми, час від часу проводяться молебні.

Деякі активісти, щоб зігрітися грають у футбол на Хрещатику.

Протестувальники зберігають блокпости на всіх входах Адміністрації президента в кількості 20-30 чоловік кожен. Активності міліції поки не спостерігається.

Температура на Майдані Незалежності - мінус 1 градус.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk