У Європі готуються прийняти резолюцію щодо України з натяком на нові вибори

12 декабря 2013
3437 просмотров Голосов: Автор:
article1937.jpg

 У Європарламенті зареєстрували 8 проектів резолюції щодо України від усіх політичних груп.

Найбільш вірогідним є ухвалення спільного проекту резолюції, узгодженого після дебатів напередодні, пише Радіо Свобода.

Як пишуть закордонні ЗМІ, якщо ця резолюція буде ухвалена, Європарламент закличе до "негайного початку нової повноцінної посередницької місії ЄС на найвищому політичному рівні, щоб досягти і допомогти в проведенні круглого столу між урядом, демократичною опозицією і громадянським суспільством, та забезпечити мирне вирішення нинішньої кризи".

Автори документа пропонують висловити повну солідарність з "демонстрантами за європейське майбутнє і закликати українську владу повною мірою поважати громадянські права і фундаментальні свободи зібрань і мирних акцій протесту".

У документі також пропонується підтвердити підтримку підписання угоди про асоціацію якомога швидше, за умови виконання відповідних вимог.

"Європарламент нагадує, що в будь-якому демократичному суспільстві можуть бути проведені нові вибори, коли потрібно оновити народну законність", – йдеться в проекті резолюції.

Проект резолюції планують розглянути на пленарній сесії у Стразбурзі в четвер після опівдн
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_u-evropi-gotuyutsya-prijnyati-rezolyuciyu-schodo-ukrajini-z-natyakom-na-novi-vib/531470">Gazeta.ua</a>
я.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk