УДАР пропонує нардепам проголосувати за саморозпуск

17 июня 2014
3033 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article5055.jpg

«Ми пропонуємо ухвалити постанову, в якій оголосити про саморозпуск Верховної Ради України та звернутися до президента України з пропозицією призначити дострокові парламентські вибори у визначені Конституцією строки. А тим часом напрацьовувати виборче законодавство, перейти до пропорційної системи, щоб обрати склад парламенту, який відповідатиме позиціям суспільства», — наголосив Ковальчук.

Він додав, що фракція партії «УДАР» підготувала текст відповідного проекту постанови. Ковальчук запропонував усім фракціям і групам підтримати цю постанову після доопрацювання.

«Цим ми виконаємо свій обов`язок перед українським народом», — наголосив Ковальчук.

16 червня спікер парламенту Олександр Турчинов заявив, що Верховна Рада розгляне на поточному тижні зміни до виборчого законодавства та зміни до Конституції. Крім того, як зазначив спікер, зміни до закону про вибори Верховна Рада готова розглянути вже у четвер, 19 червня.

Нагадаємо, проведення дострокових парламентських виборів було однією з головних вимог. Президент України Петро Порошенко вважає, що вибори до Верховної Ради України мають відбутися до кінця 2014 року.

Соцопитування свідчать, що 68,9% виборців хочуть проведення позачергових парламентських виборів уже в поточному році, причому підтримують таку ідею жителі всіх регіонів країни.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиКличко намерен «свалить систему» на выборах

ОбществоУдар по верхах. Війна очима учасника АТО

Новости ПолитикиВиталий Кличко: Мало им не покажется

Новости Политики"Після новорічних свят оголошується всеукраїнський страйк" - Кличко

Новости ПолитикиРезолюція Евромайдана Донецька

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk