Україна отримає новий уряд протягом двох днів - Кличко

24 февраля 2014
4593 просмотра Голосов: 0 Автор:Євген Торін
article3926.jpg

До складу уряду увійдуть представники різних політичних сил. За словами Кличка, новий уряд буде сформовано у вівторок-середу на цьому тижні.

Лідер «УДАРу» Віталій Кличко заявив, що нова влада повинна складатися з технократів. Формування нового складу призначене на вівторок-середу, повідомили в прес-службі партії «УДАР».

— Сьогодні стоїть дуже важливе завдання — побудова такої системи влади, яка працюватиме ефективно. Це не просте завдання. Але бажання є. Часу відпочивати немає, — сказав Кличко. — Економічна ситуація в Україні дуже складна, ми на межі дефолту.

За його словами, в новому складі уряду не повинно бути представників старої влади, які довели свою неефективність.

— Уряд повинен бути професійним і ефективним, оскільки візьме на себе дуже непросте завдання. Адже Україна має борги: борги за газ, борг перед міжнародними кредиторами, — сказав він.

Він зазначив, що до складу уряду увійдуть представники різних політичних сил, і новий уряд буде сформовано у вівторок-середу.

Також він заявив, що всі, хто віддавав злочинні накази проти українського народу, будуть покарані, а в правоохоронних органах, в першу чергу, повинна бути проведена люстрація.

— Жодне з правопорушень не залишиться непокараним. І я впевнений, що ті люди, які привели до кровопролиття, десяткам загиблих і сотням поранених, будуть покарані, — сказав Кличко.

Лідер «УДАРу» висловив подяку прикордонникам, які не дали можливості втекти з країни ряду колишніх високопосадовців.

— Дуже важливо не дати можливості їм перетнути кордон. Всі ці люди повинні і будуть нести відповідальність за свої дії, — підкреслив він.

Кличко також зазначив, що репутація представників правоохоронних органів знищена.

— Для того щоб повернути її, потрібно дуже значний час. Я переконаний, що має відбутися люстрація, — сказав політик і нагадав, що є гарний приклад Грузії, яка провела таку люстрацію.

Він висловив подяку народним дружинам, які були сформовані простими людьми для захисту своїх районів у містах. При цьому він упевнений, що серед правоохоронців і сьогодні є багато тих, хто сумлінно виконує свою роботу і є справжніми патріотами.

Кличко також зауважив, що зустрічався з представниками правоохоронних органів для того, щоб обговорити заходи з врегулювання ситуації в країні. Крім того, лідер «УДАРу» повідомив, що телефонував меру Харкова Геннадію Кернесу і вимагав від нього врегулювати ситуацію в місті, щоб припинити протистояння.

Похожие статьи:

Происшествия​Футбольні «ультрас» почали масову бійку в Харкові, є потерпілі

Новости в миреПідсумки четверга: Крим переніс референдум і попросився в РФ, ЦВК заблокувала реєстри виборців

Происшествия​У ході спецоперації у Харкові будівлю обладміністрації звільнено

Новости Украины​Україна вже впускає пасажирів «Аерофлоту» без обмежень

Новости УкраиныСьогодні в українських містах мітингують: огляд подій

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk