Україна і Росія знайшли компроміс щодо Донбасу - ЗМІ

21 июня 2015
2960 просмотров Голосов: 0 Автор:Kovel
article9260.jpg

Виконання мінських домовленостей і врегулювання конфлікту на Донбасі зайшли в глухий кут, тому представники Москви передали президенту України Петру Порошенкові компромісне рішення. Про це пише видання Вести з посиланням на джерело в дипломатичних колах.

Як пише видання, суть компромісу полягає в тому, щоб особливий режим місцевого самоврядування поширювався на всю територію Луганської та Донецької областей (в тому числі і підконтрольну Україні), але очолювати ці території будуть люди, узгоджені як Києвом, так і Москвою, та іншими учасниками мінського процесу (Німеччиною і Францією). Таким чином, разом з розширенням «особливої території» у Донбасу з'являються лідери «рукостискання», які повертають регіон в Україну з дуже розширеними правами. За таких умов усіх учасників збройних формувань народних «республік» амністують, частина з них перетворюються в «народну міліцію», інші роззброюються, зазначає видання.

«Ці пропозиції вже донесли до Банкової. І мені здається, там їх почули, адже інших варіантів досягти миру вже і немає», — сказало виданню дипломатичне джерело.

Водночас зазначається, що реалізація цього варіанту неможлива без зміни конфігурації української влади: «Потрібно або переформатування коаліції і виключення найбільш войовничих елементів, або, якщо це неможливо, то оголошення нових виборів, після яких розклад сил у Раді зміниться і може бути сформована коаліція, яка готова йти на компроміси заради миру на Донбасі», — цитує видання неназваного дипломата.

Офіційного підтвердження переговорів з Росією про новий варіант компромісу щодо Донбасу немає.

Зазначимо, напередодні повпред ДНР в контактній групі Денис Пушилін заявив, що Донбас на межі великої війни. За його словами, ситуація може загостритися в лічені години.

Похожие статьи:

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети