Уряд готовий забезпечити умови для досягнення національної стабільності - Арбузов

29 января 2014
2521 просмотр Голосов: 0 Автор:
article3414.jpg

Уряд повинен зробити все можливе для стабільного функціонування країни, заявив в.о. прем'єр-міністра України Сергій Арбузов на засіданні Кабінету міністрів 29 січня.

“Зараз у суспільстві, між владою та опозицією відбувається діалог та пошук рішень для виходу з дуже непростої ситуації. Тому ми повинні сконцентруватися і зробити все можливе для стабільного функціонування країни”- заявив він.

Він також наголосив, що президент України та народні депутати зробили важливі кроки для пошуку компромісу.

Водночас повноцінний компроміс можливий лише за умови поваги до всіх учасників переговорів. Необхідно відмовитися від агресії та ультиматумів. Єдиний шлях до подолання кризи - це діалог. Зі свого боку уряд готовий забезпечити необхідні умови для досягнення національної стабільності”- зазначив Арбузов.

Він також додав, що на сьогоднішній день дуже важливо нівелювати негативний вплив ситуації на економічні процеси; своєчасно здійснювати соціальні виплати, а також виконувати інші обов'язки держави.

В.о. прем'єр-міністра також висловив співчуття родинам загиблих активістів та всім потерпілим під час акцій протестів. Він також висловив сподівання, що розслідування у цих справах буде швидко завершене. “Сподіваюся, що більше не буде жертв та постраждалих у протистояннях”- резюмував Арбузов.

Нагадаємо, що 28 січня на позачерговій сесії верховної Ради Микола Азаров подав у відставку, яка була прийнята президентом Януковичем. Виконуючим обов'язки прем'єр-міністра України був призначений віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиВіктор Пєлєвін про ситуацію в Україні

Новости УкраиныРибак відкинув можливість введення НС в Україні

Новости БизнесаНаркотрафик.UA.

Новости Сельского хозяйстваУкраина с начала маркетингового года экспортировала 17,6 млн тонн зерновых

Новости УкраиныВ Україні 102 населених пункти залишаються без світла, із заметів звільнено 97 осіб - ДСНС

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk