В Києві набирають "тітушок" для мітингу біля ВР і "охорони офісу Компартії"

12 декабря 2013
3401 просмотр Голосов: Автор:
article1954.jpg

 В інтернеті з'явилися оголошення про набір хлопців для охорони приміщення в районі Контрактової площі та участі в масовці в Маріїнському парку.

За участь у мітингу обіцяють 250 грн. Ті, хто погодивися, мають бути присутніми на акції 12 годин (вдень або вночі). При цьому "стояти з прапорами " нібито необов'язково, можна перебувати у наметах з обігрівом, займаючись своїми справами.

Крім того, йде набір, як пояснюють бажаючим,"міцних візуально, величезних хлопців" на такі ж зміни для роботи в районі станції метро Контрактова площа .

Оплата становить 300 грн за зміну. Робота складається в охороні " приміщення Компартії" . "Там хлопці третій тиждень просто сидять" , - каже організатор зацікавленим.

Потенційних працівників запевняють, що у разі якого або конфлікту, необхідно просто йти, і що свої гроші вони отримають у будь-якому випадку. Для інших цілей "є інші люди і інша оплата".

При цьому для акцій у Києві набирають і людей з інших регіонів. Наприклад , як пише портал Откат, за участь у провладному мітингу в Києві одеситам обіцяють від 250 до 500 гривень за день.

Новобранці повинні змінити людей , які відстояли свій час на демонстраціях. Їх обіцяють на місці годувати і поїти гарячим чаєм.

Як відомо, в Маріїнському палаці під охороною міліції триває мітинг на підтримку влади. У Партії Регіонів готуються мобілізувати прихильників для організації ще більш масштабних акцій.

Так, нещодавно ЗМІ повідомляли, що керівництво країни поставило перед Міністерством оборони та іншими відомствами завдання забезпечити проведення масштабного провладного мітингу на противагу Евромайдану.

Крім того, в УДАРі стверджують, що Адміністрація президента і уряд віддали всім головам обласних і районних адміністрацій усне розпорядження про примусову присутность на заходах на підтримку партії влади і уряду.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk