В Раді у Семенченка буде 31 помічник

7 ноября 2014
3952 просмотра Голосов: 0 Автор:Dreamy
article5953.jpg

Комбат батальйону «Донбас», кандидат у депутати від «Самопомочі» Семен Семенченко має намір справлятися з обов'язками нардепа за допомогою 31 помічника.

Про це він заявив в ефірі телеканалу «112 Украина».

«У мене 31 помічник по штату повинен бути. Невже я не можу делегувати повноваження людині, щоб вона підібрала мені матеріали і прийняла рішення по тій області, в якій я не розумію. А у військовій справі, у сфері безпеки, я все це на своїй шкурі вистраждав», — відповів Семенченко на запитання ведучої про те, чи не бентежить його відсутність досвіду і навичок для майбутньої роботи в Раді.

«Я хочу, щоб створили окремий комітет з зоні АТО, це можливо, і це правильно. А АТО закінчиться, я думаю, коли наша країна стане сильною, не раніше», — зазначив комбат.

Зазначимо, що відповідно до частини першої ст. 34 закону України «Про статус народного депутата України» народний депутат України може мати до тридцяти одного помічника-консультанта, правовий статус і умови діяльності яких визначаються законом України «Про статус народного депутата України» та іншими законами. Помічники-консультанти народного депутата України перебувають у штаті державних підприємств, установ, організацій або за заявою народного депутата України прикріплюються для кадрового та фінансового обслуговування до виконавчих комітетів відповідного органу.

На чотирьох помічників-консультантів народного депутата України поширюється дія закону України «Про державну службу», їм присвоюється не вище ніж сьомий ранг державного службовця четвертої категорії, вони прикріплюються для кадрового та фінансового обслуговування до Апарату Верховної Ради України або до виконавчих апаратів органів місцевого самоврядування.

Раніше комбати батальйонів Міністерства внутрішніх справ «Дніпро-1» і «Миротворець» Юрій Береза та Андрій Тетерук, а також комбат батальйону Національної гвардії «Донбас» Семен Семенченко заявили про намір створити міжфракційне об'єднання військових.

Похожие статьи:

Новости Политики​Вице-премьер РФ предлагает госсекретарю США провести встречу с Веркой Сердючкой

Новости ОбществаБатальон "Донбасс" приступил к блокаде торговли с оккупированной территорией

Новости ПреступностиКомандир батальону Донбас Семен Семенченко контужений

БеспределСемен Семенченко все факты, фото и видео

СкандалКонстантин Гришин - Семен Семенченко одно лицо - мошенник

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk