В УДАРі розтлумачили, з якою метою країна-банкрут надала Україні 15 млрд доларів

20 декабря 2013
2629 просмотров Голосов: 0 Автор:vasylx
article2137.jpg

 Народний депутат від фракції УДАРуВіктор Чумак вважає, що Росія, як "країна-банкрут", надала Україні кредит виключно з політичною метою, щоби тримати її на гачку.

Про це політик сказав в ефірі телеканалу ТВі.

"Цей кредит може бути витребуваний у будь-який момент. Це можливість тримати країну на гачку. Мовляв, будете добре поводитися – не вимагатимемо виплати одночасно. Або зробимо дефолт для країни", - пояснив Чумак.

Водночас, опозиціонер поцікавився, як країна-банкрут може давати такі величезні кредити.

"Чому банкрут? Тому що я відразу вам кажу: це ж кредит, який видано не з доходів країни, а з державного резерву, фонду майбутніх поколінь", - уточнив парламентар.

За його словами, Росія живе з двох ресурсів.

"У самої держави дуже складне економічне становище і зовнішні запозичення. І держава-банкрут дає такі кредити. Цей кредит надали із політичних мотивів", – переконаний Чумак.

Нагадаємо, за результатами переговорів 17 грудня Росія погодилася надати Україні кредит на 15 млрд дол., а також знизити ціну на газ до 268,5 дол. за тисячу кубометрів.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_v-udari-roztlumachili-z-yakoyu-metoyu-krajina-bankrut-nadala-ukrajini-15-mlrd-do/533112">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk