В Україні буде регулюватись лобіювання для прозорості влади

15 июня 2015
4910 просмотров Голосов: 0 Автор:Oleg
article9159.jpg

Інститут професійного лобіювання та адвокасі за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» спільно з Торгово-промисловою палатою України, Антикорупційною групою Реанімаційного пакету реформ, Transparency International Україна, народний депутат України Мустафа Найєм в рамках діяльності Робочої групи з підготовки законопроекту «Про лобіювання» при Комітеті ВРУ з питань запобігання і протидії корупції проведуть Круглий стіл на тему: «Визначення оптимальної моделі регулювання лобіювання в Україні як наступного кроку до відкритості та прозорості у взаємодії із органами державної влади».

Захід відбудеться о 15:00 15 червня п.р. у конференц-залі «Колізей» Торгово-промислової палати України (4 поверх) за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33.

Під час заходу буде представлено науково-інформаційне видання «Інститут лобіювання в Україні та за кордоном: походження, проблеми, перспективи розвитку» (http://lobbying.in.ua/research), в якому розглянути такі питання, як:

·сучасний стан і світові тенденції в розробці і просуванні законодавства з лобіювання;

·вітчизняні спроби унормувати на законодавчому рівні лобістську діяльність;

·рекомендації щодо можливої моделі належного врегулювання лобіювання в Україні.

До участі у заході запрошені народні депутати України – члени зазначеної Робочої групи, представники центральних органів виконавчої влади, бізнес-асоціацій, громадських об’єднань, міжнародних організацій та дипломатичних установ, експерти.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети