Вернер Файманн проти подальших санкцій відносно Росії

4 ноября 2014
2601 просмотр Голосов: 0 Автор:Dreamy
article5930.jpg

На відміну від Німеччини та США, Австрія виступила проти подальших санкцій відносно Росії, повідомляє агентство Reuters.

«Ми переконані, що переговори з залученням Росії є правильним шляхом», — заявив австрійський канцлер Вернер Файманн у вівторок, 4 листопада. Водночас Австрія поділяє рішення Європейського Союзу не визнавати вибори на Сході України. Тим не менш, у керівництва Австрійської республіки є сумніви щодо того, що санкції були корисними для врегулювання кризи в Україні.

«Я завжди казав: у кращому випадку вони є невеликим шматочком мозаїки — і не дуже бажаним. Ми, австрійці, завжди поводились інакше: ми надавали головної ваги переговорам, політичним домовленостям, що ми робитимемо і в майбутньому», — додав Файманн. Як відомо, Росію обвинувачують у підтримці сепаратистів на Сході України.

Як пише Reuters, причиною стриманості Австрії, ймовірно, може бути висока залежність багатьох австрійських компаній від Росії та Східної Європи. Зокрема, «Райффайзен Банк» отримує значну частину свого прибутку в Росії. Енергетичний концерн OMV працює з російським «Газпромом» над будівництвом запланованого газогону «Південний потік».

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЗахарченко попал в планируемый США "список Магнитского" для Украины

Новости ЭкономикиИндексы российского фондового рынка обвалились

Новости в миреЕвросоюз вводит новые санкции против России за применение химического оружия

Новости в миреМеркель підтримала українських демонстрантів

Новости ОбществаЯпония вводит санкции в отношении России

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети