Висновки року: У Кремля велика поразка. Чи буде йому пощада від України? - ЗМІ

2 января 2016
2010 просмотров Голосов: 1 Автор:Роман Новицкий
article11569.jpg

 

 
Україна вистояла, незважаючи на весь потенціал Кремля, кинутий на придушення і розчленовування країни.Висновки року і порівняння приводять експерти onpress.info.
1. Україна вистояла перед економічним тиском Росії. Незважаючи на втрату третини ринку збуту, дефолт так і не стався.
2. Україна переграла Путіна на поле дипломатії. Ми перетягнули на свій бік весь світ, включаючи навіть тих, кого Росія вважала своїми друзями і союзниками.
3. Ми перемогли Росію на полі бою. Друга армія світу так і не змогла впоратися з «неіснуючої армією неіснуючої держави». Втрати росіян виявилися настільки високі, що їх засекретили, а Путін, заляканий розповідями своїх генералів про героїзм українців, відмовився від продовження військових дій.
4. Ми розташували до себе весь світ. Навіть МВФ змінив заради України свої правила, завдяки чому Росія так і не отримала «борг Януковича» і швидше за все не отримає вже ніколи.
5. Росія відмовилася від наступальної стратегії щодо України, перейшовши до оборони. Росію починає трясти всередині, і Україна для Путіна відступає на другий план.
6. Впали всі плани росіян на Новоросію, федералізацію або лугандонізацію України. Україна залишилася унітарною державою.
7. Українці нарешті стали справжньою нацією. Українці — єдине співтовариство вільних людей різних національностей, вірувань і конфесій.
8. Між росіянами та лугандонцамі вбитий клин. Вони один одного ненавидять і зневажають. Поступово до цього мігрують і взаємини між кримчанами і росіянами.
9. З Кримнашем Росія лопухнулась по повній. Крим ніхто не забув, ніхто не пробачив. Фінт з Південною Осетією у випадку з Кримнашем не спрацював. Санкції вбивають російську економіку кожен місяць, що помітно по падінню курсу рубля. Захід допомагає Україні незмірно більше, ніж раніше Грузії.
Підсумок не змусив себе чекати. В останній день  2015-го року Путін запросив пощади в України, запросивши опитування про електопостачання Криму.Що може бути більш красномовним підтвердженням перемоги України, ніж відмова глави Росії від концепції «Питання Криму закритий назавжди» і перехід до концепції «А може Крим все-таки варто повернути Україні?»
«Президент доручив терміново звернутися до одного з провідних професійних агентств для того, щоб провести соціологічне опитування населення Криму і Севастополя з наступних питань. Перше питання: чи підтримуєте ви чи ні висновок комерційного контракту з Україною на постачання частини електроенергії в Крим і Севастополь, якщо в ньому буде вказано, що Крим і Севастополь є частиною України «, — сказав міністр Новак
Опитування буде оприлюднений 1 січня. Вже сам факт, що такі опитування проводяться і їх обговорюють публічно з ініціативи Путіна, каже, що енергоміст — блеф. Крим як залежав від України, так і продовжує залежати.
Якщо навіть головний кримнашіст Путін почав замислюватися про ціну Кримнаша, то що говорити про інших?
2015-й рік виявився тим не менш успішним для Путіна. Успішним в тому плані, що він досі живий. Згідно з даними німецьких і британських спеслужби, оприлюднених в грудні в німецькому фільмі про Путіна, проти росийского лідера кремлівським оточенням було організовано п'ять змов. Згідно з планом одного з них, один із змовників, минулого майор КДБ, мусив застрелити Путіна в аеропорту Лондона.
Путін таки вижив. Опинився живучий, як Гітлер.
А ось Росія потрапила. 2016-й рік — рік тихого згасання і вмирання економіки Російської Федерації. У Путіна з'явився шанс дожити до 2017-го року.
Проте в грудні 2016-го Росія повинна виплатити за зовнішніми кредитами 80млрд. доларів. Це просто вб'є рубль і приведе країну до повного колапсу, як і Російську імперію 1.0 в свій час. Станція Дно і група офіцерів з кортиками будуть нависати над Путіним весь цей час ...
Тому Путін  і готовий зондувати грунт на предмет капітуляції перед Україною. Пробачать йому «Боїнг», якщо він відмовиться від Кримнаша?
Судячи з сьогоднішньої новини, це питання всерйоз обговорюється кремлівськими чиновниками.
Всіх з Новим роком! Слава Україні!

Похожие статьи:

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети