Затриманий в "Борисполі" дипломат звернувся до міліції через загрозу життю

17 декабря 2013
2684 просмотра Голосов: 0 Автор:vasylx
article2007.jpg

 Колишній речник МЗС, колишній керівник департаменту євроінтеграції Кабінету міністрів України Василь Філіпчук звернувся до міліції через загрозу життю.

Про це він повідомив "Радіо Свобода" у понеділок.
 
Дипломат розцінює як спробу дискредитувати його і звинуватити в якомусь злочині той факт, що 16 грудня в міжнародному аеропорті "Бориспіль" невідомі, як сказав Філіпчук, намагалися затримати його, пропонуючи йому пройти додатковий митний контроль, а на вимогу відрекомендуватись і показати документи відповіли відмовою.
 
"Інакшого пояснення всього того, що там відбувалось, аніж те, що мені хотіли щось підкинути, я не бачу. Я написав заяву в міліцію, передав запис, вивішений на YouTube, там є обличчя цих людей. Там є крик "Я тобі голову розіб’ю цим телефоном".", - зазначив Філіпчук.

 

 
За словами Філіпчука, до аеропорту він прибув, щоб летіти до Брюсселя на міжнародну конференцію з питань політики "Східного партнерства" ЄС, щоб розповісти про ситуацію в Україні.
 
Минулого тижня на міжнародній конференції у Таллінні Філіпчук гостро розкритикував відмову українського уряду від євроінтеграції і заявив про неприйнятність використання сили проти мирних демонстрантів, як то відбулось у Києві 30 листопада.
 

 

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk