​Сепаратисти в Одесі у міліції відбили затриманих (Хронологія подій)

4 мая 2014
5326 просмотров Голосов: 1 Автор:
article4661.jpg

Більше 1000 чоловік перекрили в'їзди і двері до будівлі. Учасники акції вимагають звільнити затриманих після подій 2 травня

У Одесі триває акція антимайдану під міським управлінням внутрішніх справ.

17:13

Сепаратисти в Одесі, які блокують міське управління МВС, зірвали на будівлі прапор України і вивісили прапори Одеси і Росії.

Зараз біля будівлі знаходяться близько 250 силовиків, проте вони не перешкоджають діям сепаратистів. При цьому сепаратисти спочатку відмовлялися пропускати співробітників міліції у внутрішній двір управління, поки ті не наділи георгіївські стрічечки. Після чого під крики «Беркут!» і «Росія!» міліціонери пройшли в двір.

16:57

Співробітники ізолятора тимчасового затримання, розташованого в міському управлінні міліції Одеси, випустили затриманих в ході безладів і зіткнень в Одесі.

Натовп оплесками, криками і свистом вітала їх.

За даними видання Думська.net відпущені більше 30 затриманих. Протестуючі зайняли частину приміщень міськУВС, у тому числі приміщення роти патрульної служби.

Як повідомив начальник відділу по зв'язках з громадськістю ГУ МВС України в області Володимир Шаблієнко, інші затримані, що знаходяться в ізоляторі, поки залишаються на своїх місцях.

Також Шаблієнко додав, що зараз керівництво міліції веде переговори з мітингуючими.

16:18

Близько тисячі проросійських активістів намагаються узяти штурмом будівлю міського управління міліції Одеси на вул. Преображенській.

Спочатку вказані особи спробували прорватися у будівлю з тильного боку, проте їм це не вдалося. Зараз вони підняли ворота в'їзду до будівлі і намагаються прорватися всередину.

Дорогу їм перегороджують співробітники міліції в захисній екіпіровці: в шоломах і з щитами.

В ході штурму нападаючі каменями розбили вікна у будівлі.

Як повідомляє Думська.net в ході зіткнень був поранений журналіст.

— Вогнепальне поранення ноги. Він був в жилеті з написом «Преса», з якого видання, поки невідомо. Це сталося у внутрішньому дворі. Потерпілого відвезли для надання допомоги, — говориться в повідомленні.

15:07

Учасники акції відтіснили співробітників міліції від одного з виїздів з управління.

Учасники антимайдану пікетують управління внутрішніх справ відучора з вимогою звільнити затриманих після подій 2 травня. Сьогодні в акції беруть участь більше тисячі чоловік. Вони блокують усі виїзди і виходи з будівлі УМВС на вулицях Леніна, Пріображенська і Жуковського.

Рух по вулиці Пріображенській від Буніна до Жуковського відучора перекритий. Виїзд з будівлі МВС на вулицю Жуковського охороняли близько 100 співробітників міліції в повній амуніції. Декілька сотень учасників антимайдану відтіснили їх на Олександрівський проспект. Коли міліціонери відступили до кута Олександрівського проспекту, організатори атимайдана стали зупиняти учасників акції з тим, щоб вони не продовжували відтісняти силовиків і повернулися на вихідні позиції.

За даними ЗМІ, вже постраждав один співробітник міліції. В той же час, в ГУ МВС України в Одеській області заявили, що інформація про потерпілих «не відповідає дійсності».

Похожие статьи:

Новости УкраиныПроросійські сепаратисти Аксьонов і Константінов - ГПУ санкціонувала затримання

Новости ОбществаМинобороны: в Славянске задержаны четверо сепаратистов, стрелявших из ПЗРК по вертолетам ВСУ

Новости Украины​В Стаханові Луганської області звели барикади біля міськадміністрації

ПроисшествияСепаратисти підірвали водонапірну вежу

Новости Политики​Ляшко: брат Тарути Олександр викупив начальника маріупольської міліції за $ 200 000

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk