​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

12 мая 2014
7845 просмотров Голосов: 0 Автор:
article4716.jpg

Крім того, Гіркін видав перший Указ, який вдалося поширити у вигляді листівок в Слов`янську і Краматорську.

Його текст такого змісту:

«У зв'язку з проголошенням незалежності Донецької народної республіки (ДНР) та з метою захисту її населення від зовнішньої агресії

постановляю:

1. Перепідпорядкувати мені як верховному головнокомандувачу ДНР всы постійно дислоковані на території республіки військові формування, органи безпеки, міліції, митниці, прикордонної служби, прокуратури, а також інші воєнізовані структури. Командирам відтепер виконувати тільки мої накази і розпорядження.

2. Ввести на території ДНР режим контртерористичної операції (КТО). У рамках КТО всі бойовики українських неонацистських угруповань (так звані: «Національна гвардія», «Правий Сектор», «Батальйон Ляшко», тощо) підлягають затриманню, а в разі збройного опору — знищуються на місці.

3. Правоохоронним органам республіки забезпечити кримінальне переслідування ватажків Київської хунти та інших осіб, причетних до підбурювання, організації та вчинення масових вбивств на території ДНР: І. Коломойського, П. Наливайченко, А. Парубія, А. Авакова, Ю. Тимошенко, А. Турчинова, А. Яценюка, О.Ляшко, А. Артеменко, а також громадян США Дж. Бреннана, В. Нуланд, Дж. Псакі.

4. Всі солдати і офіцери збройних сил, внутрішніх військ, СБУ, МВС та інших воєнізованих структур України з цього моменту вважаються що незаконно перебувають на території ДНР. Протягом 48 годин вони зобов'язані присягнути на вірність ДНР або покинути її територію. Усім, хто перейшов під командування влади ДНР гарантується збереження військових і спеціальних звань, грошового забезпечення та соціальних гарантій (за умови непричетності до скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів).

5. Зважаючи на надзвичайний характер ситуації в країні, розв'язаний Київської хунтою геноцид донецького населення і загрозу інтервенції з боку НАТО, звертаюся до Російської Федерації з проханням про надання ДНР військової допомоги.

І. Стрєлков».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: Переворот в ДНР: Люди «Стрілка» змістили «народних» лідерів

Водночас, співголова уряду ДНР Мирослав Руденко в коментарі для «Hubs» спростував оголошення війни:

— Ігор Стрєлков дійсно головнокомандувач ДНР. Але такі питання, як оголошення війни нами не обговорювалися. На мою думку, такі питання повинні обговорюватися політичним керівництвом країни, але вони не обговорювалися. Це інформаційне вкидання, — сказав він.

Як раніше повідомлялося, колишні лідери самопроголошеної Донецької народної республіки фактично відсторонені якимсь Сергієм Здрилюком, який називає себе «правою рукою» командувача бойовиками в Донбасі Ігоря Стрєлкова (Гіркіна).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: Новые данные по рейтингу кандидатов в Президенты Украины

Похожие статьи:

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Новости УкраиныУкраїна збільшила імпорт російського газу

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk