Колишній генпрокурор Пшонка – громадянин Росії

14 июня 2014
3571 просмотр Голосов: 1 Автор:Pavel Nek
article5028.jpg

Віктор Пшонка та його син Артем 30 травня подали позов до Європейського суду у Люксембурзі з вимогою анулювати санкції, запроваджені проти них Радою Європейського Союзу на початку березня. Колишній генпрокурор, який у Росії переховується від українського слідства разом з Віктором Януковичем та іншими наближеними до екс-президента особами, не хочуть миритися із тим, що їхні рахунки у ЄС заморожені.

У базі даних Європейського суду, яка містить інформацію про всі прийняті до розгляду справи, внесені, зокрема, дані про громадянство позивачів. У файлах Віктора і Артема Пшонок у графі «громадянство» значиться: Russia. Натомість у Віктора Януковича та його синів, а також батька і сина Азарових, які також у суді домагаються зняття з них санкцій, значиться українське громадянство.

Щойно отримав чи завжди мав?

Згідно з ухваленим у квітні російським законом про спрощене надання громадянства носіям російської мови, для надання паспорта РФ потрібно або прожити на території Росії п'ять років, або щоби Росія була місцем постійного проживання батьків. Якщо колишній український генпрокурор не підпадає під дію цього закону, громадянство йому міг надати своїм указом президент Росії Володимир Путін. Утім, відповідного указу у базі даних законодавства Росії немає. Не виключено, що Віктор і Артем Пшонка вже давно мають російські паспорти.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиПшонка визнав, що "Беркут" перевищив силу 30 листопада

Новости ПолитикиУ Пшонки интересуются местными советами

ПроисшествияПшонку и Клименко задержали на границе с Россией - Турчинов

Новости ПолитикиБатькивщина потребовала отставки генпрокурора Виктора Пшонки

Новости ПолитикиАваков не знає місцезнаходження Януковича, Клименко, Пшонки і Захарченко, а Калетнік у Москві

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk