Олег Ляшко підозрівається у вбивстві

16 ноября 2015
1967 просмотров Голосов: 0 Автор:Kovel
article11069.jpg

Третього листопада у селі Мньов Чернігівського району 47-річного Миколу Радченка знайшли мертвим у власній хаті.
Дві жінки прийшли питати Миколу про підготовку до поминок, дев’яти днів по матері. Вона померла 27 жовтня. А він не дише. Голова і лице побиті. Розтин показав, що у чоловіка перелом основи та склепіння черепа. Правоохоронці затримали підозрюваного у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть. Ним виявився 25-річний Олег Ляшко. Саме його бачили односельці з покійним.
Напередодні ввечері Микола Радченко повернувся з Чернігова. їздив отримувати допомогу на поховання (дві пенсії покійної матері). Зайшов до сільради, віддав гроші за гроб і хрест. Як вони здибалися з Ляшком, нині з’ясовує слідство. Микола був у хаті сам. Дружина і діти живуть у Славутичі. Він теж мешкав з ними. Свого часу працював бухгалтером. Потім на інших роботах. Останнім часом у Мньові доглядав стареньку матір. їй було вже за 80.

Про Радченка у селі нічого поганого не кажуть. Про Ляшка відгукуються негативно. Зі Славутича переїхав жити у дідівську хату, у Мньов. Місцеві його побоювалися через те, що в тюрмі відсидів і нечистий на руку. На початку червня украв коня у сім’ї Ковалів. На той час господар тварини Юрій Коваль був в АТО. Син — контрактник, служить у Києві. Господиня померла. Отож попросили односельців доглядати за конячкою. Ляшко вкрав коня і продав (про цю історію «Вісник Ч» писав улітку).

Нині Ляшко заарештований. Тепер людям у Мньові стало спокійніше.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети