Українських військових в полоні обміняють на терористів

20 июня 2014
4929 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article5081.jpg

Вже завтра-післязавтра буде звільнено з полону 35 українських силовиків, обміняних на терористів. Про це повідомив народний депутат, голова парламентського комітету з прав людини Валерій Пацкан під час круглого столу в рамках проекту «Схід+Захід», ініційованого інформаційним агентством УНІАН, телеканалом УНІАН-ТБ і Телевізійною службою новин каналу «1+1».

«Вже почалася нова фаза, зараз перемовини в Донецькій та Луганській області поновлюються і я думаю, що найближчим часом ми будемо мати звільнення багатьох наших громадян», — заявив він.

«Щодо заручників перемовини ведуться виключно СБУ, штабами і представниками різних міжнародних організацій», — зазначив Пацкан. «Я маю інформацію, що станом на сьогодні є домовленість про 35 осіб, які мають бути завтра чи післязавтра обміняні на терористів», — додав депутат. Також він зауважив, що «дуже багато за останні дні потрапило наших військових у полон. Буквально за пару днів терористами було захоплено близько 20 наших військових, також багато заручників серед мирного населення, за політичною ознакою».

Похожие статьи:

БеспределОбъявился Царев. Он знает, как мирно урегулировать конфликт

Новости ПолитикиРадикалы Ляшко урезонили ирпенского прокурора

ЭкономикаЄС проти Газпрому:хто переможе?

Новости УкраиныЯнукович стверджує, що влада всі зобов'язання виконала

Новости в миреМіністр Швеції скасувала візіт до Ізраілю

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk