​Під час зіткнень в Одесі 37 чоловік загинули і 200 отримали поранення - МВС

3 мая 2014
6875 просмотров Голосов: 0 Автор:
article4648.jpg

В результаті зіткнень в Одесі 2 травня загинули 37 чоловік і близько 200 отримали поранення серед яких і 22 міліціонери, заявляють в ГУ МВС в Одеській області.

— Я висловлюю щирі співчуття сім'ям загиблих громадян і тим, хто отримав тілесні ушкодження під час подій в місті Одесі, внаслідок чого загинули 37 чоловік і близько 200 отримали поранення серед яких і 22 міліціонери, — говориться у зверненні начальника ГУ МВС Петра Луцюка.

За його словами, по подіях 2 травня органи внутрішніх справ почали 10 кримінальних виробництв за ознаками ряду злочинів, це — стаття 294 (масові безлади), 15 (умисне вбивство), 345 (загроза або насильство відносно працівника правоохоронного органу), 296 (хуліганство), 341 (захоплення державних або громадських будівель або споруд), 194 (умисне знищення або ушкодження майна).

Нині співробітниками міліції затримані більше 130 чоловік, які активно брали участь в масових безладах.

— Я закликаю громадян не піддаватися на провокації і не брати участь в сумнівних масових акціях. Правоохоронними органами буде зроблено все, щоб не допустити надалі подібних трагедій і зберегти світ і спокій на нашій землі. Запевняю, що міліція зробить все від неї залежне, щоб притягнути усіх винних до відповідальності, — заявив начальник обласної міліції.

Раніше в Одеській міськраді повідомляли, що 43 людини загинули в ході масових безладів, кількість потерпілих збільшилася до 174.

У зв'язку з трагічними подіями 3, 4 і 5 травня 2014 року оголошені в Одесі днями трауру.

На будівлях комунальних підприємств, установ і організацій міста буде приспущений Державний Прапор України і прапори міста Одеси з траурними стрічками. Підприємствам, установам, організаціям міста незалежно від форм власності рекомендовано обмежити використання музики і проведення розважальних заходів.

Похожие статьи:

Новости УкраиныУкраине пришлось закрыть пункты пропуска в Крым и Севастополь

Новости Преступности​Служба безпеки України повідомляє про загрозу життя Юлії Тимошенко

Новости Украины​Спецслужби консультують владу Києва - «Bild»

Новости УкраиныСБУ оприлюднила перемовини, що доводять причетність РФ до захоплення інспекторів ОБСЄ сепаратистами

Новости Экономики​Постачання газу на Україну з червня переводиться на передоплату

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk