​Сімферопольці прогнали майданівців, які мітингували біля будівлі ВР Криму

21 февраля 2014
2755 просмотров Голосов: 0 Автор:Евген Скил
article3878.jpg

Під Верховною Радою Криму в Сімферополі пройшли бійки між представниками Народно-визвольного руху (НОД) та активістами Евромайдана.

Після того, як НОДівці стали тіснити мітингувальників прихильників Евромайдана, які виступають за збереження Криму у складі України, в справу втрутилася міліція. Вона відвела близько трьох десятків мітингувальників у сторону від представників НОДа. Однак при цьому ніхто з цих активістів затримано не був.

Нагадаємо, представники Евромайдана зібралися на мирний пікет під Верховною Радою, щоб заявити про недопущення від'єднання Криму. На мітинг зібралося близько трьох десятків демонстрантів. В цей же час до будівлі підійшли агресивно налаштовані молоді люди з НОД і стали відтісняти мітингувальників. Почалася бійка, постраждало кілька людей.

Вчора вночі керівництво ВР Криму вирішило підготувати позачергову сесію для розгляду політичної ситуації на Україні та прийняття рішень, проекти яких нікому не були відомі.

Однак сьогодні замість неофіційно анонсованого на 12 годин позачергового сесійного засідання ВР Криму в залі парламенту відбулося розширене засідання фракції «Регіони Криму».

Похожие статьи:

ПроисшествияОзброєні люди захопили парламент Криму

Новости ПолитикиОппозиционеры сконцентрируются на возврате Конституции 2004 года

Новости КиеваУ центрі Києва з'явиться 5-метрова сторожова вежу

Новости ОбществаМіліціант поділився майданівцю, звідки беруться «тітушкі»

Новости КиеваУ скільки обійдеться ремонт вулиці Грушевського

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk