Апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід для активіста "Дорожнього контролю"

20 декабря 2013
3412 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2181.jpg

 В Апеляційному суді міста Києва відбулось засідання по зміні запобіжного заходу для активіста "Дорожнього контролю" Андрія Дзиндзі, внаслідок якого суддя ухвалив рішення залишити запобіжний захід - два місяці під вартою - в силі.

Андрій Дзиндзя.Фото: lb.uaАндрій Дзиндзя.Фото: lb.ua
 


Захисники активіста просили змінити йому запобіжний захід на такий, щоб не утримувати його під вартою. Прокурор же наполягав саме на утриманні Дзиндзі під вартою, оскільки він, за словами обвинувача, "втік з місця злочину" і "підозрюється в особливо тяжкому злочині".Сам Андрій Дзиндзя після оголошення рішення Апеляційного суду, заявив: "Не бійтеся в'язниць, але якщо ми програємо Майдан, ми програємо Україну".

На початку засідання представники телеканалів попросили суд дозволити проведення відеозйомки під час судового засідання. Прокурор заявила, що "не бачить у цьому необхідності". У результаті суддя заборонив знімати засідання.

 

Адвокат Дзиндзя також подавав прохання про запрошення свідків, але і в цьому суд відмовив.

Сам Дзиндзя вважає, що рішення щодо його адвоката Віктора Смаля, звинуваченого в замаху на життя судді - це абсурд.

 

Додамо, Дзиндзю звинувачують у викраденні трактора, який брав участь у спробі штурму Адміністрації Президента 1 грудня. Шевченківський районний суд Києва визначив запобіжний захід для нього у вигляді арешту на два місяці.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk