Австралія задихається в огні й диму від лісових пожеж

4 января 2020
3550 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19133.jpg

В Австралії продовжують бушувати лісові пожежі. У штаті Новий Південний Уельс вони наразі вже наближаються до Сіднея.
Про це заявив заступник комісара по питаннях пожежної служби у Новому Південному Уельсі Роб Роджерс, інформує DW.
"Жителі, ймовірно, втратять свої будинки, і буде успіхом, якщо не буде втрачено жодне життя. Є вірогідність, що пожежа посилиться, перетне греблю та переміститься у західне передмістя Сіднея", — сказав Роджерс.У Новому Південному Уельсі тривають понад 130 пожеж, майже половину з них пожежники не можуть взяти під контроль.
Прем'єр-міністр Австралії Скотт Моррісон оголосив, що до трьох тисяч військовослужбовців резерву візьмуть участь в гасінні лісових пожеж на південному сході країни. Відповідну заяву він зробив в ході брифінгу, який транслював телеканал ABC. Крім того, уряд зобов'язався виділити 20 млн австралійських доларів ($ 13,9 млн) на оренду пожежних літаків для боротьби зі стихійним лихом. "Наше сьогоднішнє рішення — забезпечити більшу кількість людей на землі, більше літаків в небі, більше суден в морі і більше число вантажівок для підтримки порушених [пожежею] регіонів", — додав Моррісон. У свою чергу газета The Sydney Morning Herald в суботу інформувала про те, що щонайменше дві людини стали жертвами пожеж на острові Кенгуру (штат Південна Австралія). У зв'язку з цим прем'єр-міністр штату нагадав його жителям про необхідність прислухатися до попереджень влади про ситуацію зі стихійним лихом, яку він охарактеризував як "дуже небезпечну".

Сильні лісові пожежі охопили східне узбережжя Австралії в середині жовтня минулого року. До теперішнього моменту вогнем охоплені значні території на південному сході континенту в штатах Новий Південний Уельс і Вікторія, кілька регіонів на південному узбережжі закриті для туристів, а їх жителі отримали припис про термінову евакуацію. В результаті пожеж було знищено понад 4 млн гектарів лісу, у вогні загинули як мінімум 16 осіб, ще 17 пропали без вісті. Знищено більше 1,3 тис. житлових будинків, близько 2,5 тис. адміністративних і господарських будівель.

Похожие статьи:

Новости в миреП'яний пасажир спробував викрасти літак, що летів на Балі

ОбществоУ Росії немає мізків

ОбществоВ австралійській церкві був знятий порнофільм

Образование и наукаАвстралія - місце найрозвиненіших дітей

ОбществоВ Австралії знайдено блакитного дракона

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети