Боягуз!" - львівські студенти засвистали прокурора

11 декабря 2013
3790 просмотров Голосов: Автор:
article1901.jpg

 Близько 10 тисяч студентів пікетували прокуратуру Львівської області сьогодні о 15.00.

 

Скандували "Ганьба!" і вимагали вийти на вулицю обласного прокурора.

Вхід до адміністративної будівлі заступили вісім міліціонерів. Прокурор до молоді не вийшов. Тоді студенти разом закричали "Боягуз!", засвистали, після чого виконали гімн України.

Акція тривала півгодини. Вчора з'явилася інформація, що у прокуратуру на допити викликають учасників мітингу 8 грудня на львівському Євромайдані. Учасникам мітингу висувають звинувачення за частиною другою статті 161 Кримінального Кодексу України — "Розпалювання національної, расової чи міжрелігійної ворожнечі, поєднані з насильством, обманом чи погрозами, а також вчинені службовою особою".

"Я знаю чітко, що у Львові перебуває велике представництво Генеральної Прокуратури, яке стимулює ці кримінальні справи", - заявила сьогодні народний депутат від ВО "Свобода" Ірина Сех. Вона проходить у цій справі як свідок.

"Вчора мене викликали на допит, але повістка прийшла запізно. Я особисто не буду давати жодних свідчень", - сказала нарде
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_boyaguz-lvivski-studenti-zasvistali-prokurora/531347">Gazeta.ua</a>
п.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk