Клюєв заперечує причетність свого заступника до розгону Майдану

19 декабря 2013
2978 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2130.jpg

 Секретар РНБО Андрій Клюєв спростовує звинувачення в причетності до силового розгону Майдана свого заступника Володимира Сівковича.

Про він заявиви в інтерв'ю німецьким ЗМІ, наведеному на сайті РНБО.

Клюєв нагадав, що Генпрокуратура заявила про його непричетність до цих подій.

"Але у зв'язку з тим, що є політичний інтерес, природно, певні політики намагаються у чомусь мене звинуватити, якось прив'язати до цього питання", - сказав Андрій Клюєв.

"Мій заступник теж ніякого відношення до цього процесу не має. Так само - це прояви політичної драматургії", - додав він.

Клюєв висловив співчуття людям, що постраждали на Майдані. "Те, що постраждали невинні люди, це - горе. Це дуже погано. Я вважаю, те, що сталося, було найчистішої води провокацією", - сказав він.

"Цим зараз займається Генеральна прокуратура, визначає людей, які конкретно давали якісь команди, і які виконували ці команди. Більше сказати не можу, тому що триває слідство", - зазначив Секретар РНБО.

Як повідомлялося, 14 грудня у ході брифінгу генпрокурор Віктор Пшонка заявив, що за розгін Євромайдану покарають секретаря РНБО Володимира Сівковича, начальника київської міліції Валерія Коряка і голову Київської міської держадміністрації Олександра Попова.

Пшонка заявив, що саме вони та ще заступник Коряка Петро Федчук давали команду бити студентів. 

Під час допитів Повов сказав, що Клюєв доручив йому керуватися вказівками Сівковича. Начальник міліції Києва Коряк додав, міністр внутрішніх справ Захарченко також дав йому команду слухати Сівковича.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk