На Київщині вандали спалили дві вишки турецької компанії Lifecell

13 ноября 2019
5505 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19017.jpg

В ніч з 10 на 11 листопада в районі села Загальці і селища Пісківка Київської області активісти підпалили дві вежі стільникового зв'язку Lifecell,  турецької компанії Turkcell. За словами паліїв, це політичний акт проти військової операції реччини на території Сирії. Про це повідомили самі активісти в Telegram-каналі.
 

"Lifecell повністю належить компанії Turkcell, найбільшому мобільному оператору турецької держави. Як великий корпоративний платник податків Turkcell виступає непрямим спонсором агресії режиму Реджепа Ердогана. Широко відомі зв'язки оператора з правлячою в Туреччині "Партією справедливості і розвитку", основою нинішньої системи в країні. З цієї причини ми вважаємо власність Turkcell легітимною метою для саботажу", заявили учасники протесту.
Турецька армія ще 9 жовтня почала операцію "Джерело світу" в Сирії проти сил самооборони сирійських курдів.Туреччина вважає курдів терористами. З цього почався відкритий турецько-курдський конфлікт. Курди вважають це боротьбою за свободу проти окупанта, а турки – антитерористичною операцією.

 

 За два дні до цього США оголосили про виведення своїх військових з прикордонних районів Туреччини і Сирії, тим самим відкривши Анкарі шлях до наступу. У багатьох країнах почалися протести проти турецького наступу в Північній Сирії.
Такий мітинг відбувся і в Києві. Кілька десятків людей прийшли виступити проти операції Туреччини в Сирії, назвавши це "геноцидом курдів". "Ми вимагаємо від Туреччини припинити вторгнення в північну Сирію. Ми вимагаємо, щоб Туреччина припинила війну, в якій нібито бореться з терористами. Ми вимагаємо припинити знищення курдів". Пізніше на протестувальників напали невідомі, які вибігли з посольства. Це вказує на те, що в Україні є радикально налаштовані активісти, які підтримують курдів, а отже бізнес турецьких інвесторів може опинитися під загрозою.
Експерти допускають, що у лівому русі діє російська агентура, а значить росіяни цілком могли провести акцію безпосередньо, використовуючи лівих в якості прикриття, або ж підштовхнути когось із лівих екстремістів до подібної акції через своїх людей у лівому русі.

Вашингтон і Анкара 17 жовтня домовилися про п'ятиденне припинення вогню в турецькій операції, а в середу, 23 жовтня, Трамп оголосив, що скасовує санкції, введені Америкою проти Туреччини після оголошення останньої про військову операцію в Сирії.

 

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети