Невідомі пограбували маєток Пшонки

7 марта 2014
6702 просмотра Голосов: 0 Автор:Євген Торін
article4097.jpg

За словами сусідів, люди в масках виносили ікони та мощі святих, а в будинку залишилися купи сміття і пляшки з недопитим елітним вином

Розкішний будинок екс-генпрокурора Віктора Пшонки розгромили повністю. За словами сусідів, невідомі вкрали з гаража квадроцикли, і ганяли по полях, витоптуючи людям озимі.

— Це був кошмар. Ми живемо, як на вулкані. Люди в масках і зі зброєю повністю розграбували будинок Пшонки, порізали його портрети, застрелили трьох з чотирьох його лебедів, які жили на озері. Звернули голови його курочкам і качкам. Вижити вдалося лише папузі Петі і козі Білці, яку керуючий маєтком відвів до сусідів, — повідомила сусідка Пшонки Світлана.

Після навали невідомих, в кімнатах залишилися гори бруду, на столах купи недоїдків, а в повітрі стійкий запах алкоголю та перегару. По всьому будинку — недопиті пляшки елітного вина і порожні пачки від цигарок.

Від полотен, що висіли на стінах особняка, залишилися одні рамки.

За словами сусідів, з дому виносили ікони, мощі і коштовності.

— Майже кожен день звідти виїжджала машина з добром. А якісь чоловіки прямо за поворотом, переодягнувшись в ряси священиків, приходили в особняк і під виглядом святих отців виносили мощі та ікони. Ми дзвонили в міліцію, але сюди так ніхто і не приїхав, — сказала інша сусідка екс-генпрокурора.

Керуючий маєтком Пшонки Іван був явно пригнічений і засмучений. Каже, що там не був, мовляв, за безпеку маєтку відповідали представники самооборони.

— Навіщо мені туди їхати, на що мені дивитися — на розгром? Лише засмучуватися, — поділився Іван.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиБатькивщина потребовала отставки генпрокурора Виктора Пшонки

Новости ПолитикиПшонка визнав, що "Беркут" перевищив силу 30 листопада

Новости ПолитикиАваков не знає місцезнаходження Януковича, Клименко, Пшонки і Захарченко, а Калетнік у Москві

ПроисшествияПшонку и Клименко задержали на границе с Россией - Турчинов

Новости ПолитикиУ Пшонки интересуются местными советами

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk