Під церковні дзвони тисячі львів'ян відправляють на Київ

11 декабря 2013
4251 просмотр Голосов: Автор:
article1888.jpg

 Сьогодні зранку у майже всіх Львівських церквах священнослужителі дзвонили у дзвони. Найбільше чути було у центрі міста. Це була ініціатива духовенства

"Священники звернулися до Владики із такою пропозицією, він був не проти. Приєдналися служителі із інших парафій і церков. Колись у давнину, коли турки і татари нападали на села, то також у церквах дзвонили, повідомляючи про небезпеку та мобілізуючи людей. Зараз, напевно, схожі часи настали", - каже прес-секретар УГКЦ о. Павло Дроздяк.

На Львівському Євромайдані біля пам'ятника Шевченкові із дев'ятої ранку збираються мітингувальники. Здебільшого це студенти ЛНУ імені Івана Франка, Львівської політехніки, Медичного університету, Академії друкарства та інших навчальних закладів. Зараз там зібралося більше 5 тис. осіб.

"Ми закликаємо усіх їхати на Київ, тисячі автівок уже поїхали. Про вільні місця пишуть у сомережах, будемо по максимуму відправляти людей автобусами, сьогодні плануємо відправити близько трьох тисяч львів'ян. Усі, хто має намір їхати до Києва зі Львова приватними автами й має вільні місця, під'їжджайте на Винниченка, 16 (біля облради) і звертайтесь до координаційного штабу", - каже координатор Львівського Євромайдану Роман Березіцький.

План дій львівського Майдану на сьогодні ухвалила Координаційна рада при Львівській облраді та Львівський регіональний штаб національного спротиву.

О 9.00 - збір на майдані біля пам'ятника Т. Шевченкові, потім пікетування прокуратури, що на пр. Шевченка з вимогою припинити репресії проти учасників акцій національного спротиву, активістів майданів. О 18.00 - віче на майдані.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_pid-cerkovni-dzvoni-tisyachi-lviv-yan-vidpravlyayut-na-kijiv/531244">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk