Потік туристів дає роботу львів'янам

9 января 2014
4930 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2759.jpg

Львів продовжує бити рекорди за кількістю туристів, які відвідують місто. Лише за новорічно-різдвяні свята — з 30 грудня до 8 січня — Львів відвідало 120 тис. гостей. А за період усіх зимових святкувань — від 19 грудня до 19 січня — у місті очікують близько 230 тисяч гостей.

Минулого року на різдвяні свята сюди приїхало 180 тисяч туристів. Здебільшого це гості з Росії, Білорусії, Східної та Центральної України. Серед туристів переважає частка індивідуальних гостей, хоча бувають і групи. У середньому турист перебуває у місті 3 дні.

«Через свята в центрі пройти було не можливо. Усі в захопленні. Дійства, вертепи, наша коляда, звіздарі, пампухи – це щось особливе. Ніхто не може цього повторити, бо у нас це йде від серця. Людям подобається ця щирість», — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Мер Львова додав, що за останні роки в сфері туристичної індустрії створено приблизно 10 тис. нових робочих місць.

«Туристична індустрія дає швидкі робочі місця. Люди купують сувеніри – їх треба зробити, хтось їх продає. Кава, готелі, транспортна сфера – задіяно дуже багато людей. Важливою є відомість міста. Багато гостей, які приїхали до Львова, вражені львівським низькопідлоговим трамваєм, тим, що він зроблений у Львові. Кожне робоче місце сьогодні важливе», — додав Садовий.

Нагадаємо, Львів увійшов до Топ-10 міст світу, які варто відвідати у 2014 році, — за версією відомого британського видання для туристів The Rough Guide.

Похожие статьи:

Туризм и путешествияТакая загадочная, и прекрасная Грузия.

ОбществоДискавери телеканал о воровстве, аферах и разврате

Новости в миреВ Уругвае турист выбросил с балкона многотысячный выигрыш в казино

Туризм и путешествияСхід і Захід: дерево з сходу прижилося на Закарпатті

ОбществоВзрослые! Не писайте в неположенных местах!

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk