Представництво ЄС пікетують з вимогою ввести санкції проти влади

26 декабря 2013
3767 просмотров Голосов: 0 Автор:vasylx
article2409.jpg

 Українці втомилися чекати на жорстку реакцію Євросоюзу щодо безкарності представників української влади за переслідування активістів Євромайдану і прийшли з пікетами до представництва ЄС.

Активісти Євомайдану оголосили безстрокове пікетування представництва ЄС в Україні, аби єврочиновники таки ввели економічні санкції проти представників української влади. Зранку 26 грудня мітингувальники розбили намет біля будівлі представництва.

"Були неодноразові заяви представників ЄС про можливість введення санкцій проти причетних до побиття людей, але все це так і залишилося словами, нічого не зроблено. І така безкарність дозволяє владі безчинствувати: переслідувати активістів, бити їх, палити авто. Тому ми прийшли вже не просити, а вимагати від ЄС санкцій", - заявив в інтерв’ю DW один з організаторів пікету, голова правління Коаліції учасників Помаранчевої революції Сергій Мельниченко.

Він зазначив, що українці вимагають запровадити економічні санкції до перших осіб України: президента, прем'єр-міністра, міністра МВС, секретаря РНБО та очільника Адміністрації президента та членів їх сімей.

Європейська толерантність не зрозуміла українцям

 

10 грудня Представництво ЄС уже намагалися блокувати тітушки, але з протилежними вимогами: аби ЄС залишив Україну в спокої

10 грудня Представництво ЄС уже намагалися блокувати "тітушки", але з протилежними вимогами: аби ЄС залишив Україну в спокої

"На жаль, нині європейські чиновники поставили на перший план принципи дипломатичної толерантності щодо України. А як же всі ці базові принципи?" - запитує Мельниченко.

 

 

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk