Пшонці передали інформацію про нападників на Чорновол

25 декабря 2013
3265 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2339.jpg

 Лідер фракції Батьківщина Арсеній Яцкенюк передав генпрокуратурі дані про людей, які напали вночі на журналістку та громадську активістку Тетяну Чорновол.

Про це повідомляє Твіттер Батьківщини

"Арсеній Яценюк передав у ГПУ флешку із записом відеореєстратора з машини Тані Чорновол. На відео зафіксоване стеження та блокування авто", - йдеться у повідомленні.

"Побиття Тані Чорновол - це напад на журналіста через професійну діяльність. Тому мають бути допитані усі фігуранти її розслідувань", - вважає Яценюк.

У свою чергу лідер УДАРу Віталій Кличко також  у своэму твіттері засудив напад на Тетяну:

"Напасти на жінку, зграєю, вночі можуть лише боягузливі з ментальністю рабів істоти, які виконують завдання більш жалюгідних аморальних створінь".

 

Засудив напад на Тетяну і спікер Володимир Рибак.

"Вона незручна, але вона така, яка вона є .... І це (побиття) неприпустимо. Я такі речі ніколи не підтримував і не підтримую", - заявив він на прес-конференції в середу в Києві.

Спікер повідомив, що вже розмовляв з главою МВС Віталієм Захарченком два рази. Міністр поінформував Рибака про створення слідчої групи при МВС.

"Цей випадок дуже нехороший. Треба розслідувати дуже швидко ... і треба знайти винних, які це зробили", - сказав спікер.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk