СТОЛИЧНА ВЛАДА ОГОЛОСИЛА ВІЙНУ ПІДПРИЄМЦЯМ. НА «ГРОМАДЯНСЬКИЙ КОРПУС» СКОЄНО НАПАД

25 сентября 2014
5969 просмотров Голосов: 1 Автор:Pavel Nek
article5645.jpg

24 вересня в Печерському районі міста біля м. Арсенальна під час спроби демонтажу тимчасових споруд, що належать членам «Громадянського Корпусу», на президента та представників активу організації, які намагались протидіяти свавіллю, відбувся прилюдний нахабний напад з боку спеціально найнятих для цього районною адміністрацією «тітушок» в балаклавах, озброєними бітами та кастетами. Підприємці отримали тілесні ушкодження різного рівня тяжкості.

У зіткненнях серйозно постраждав представник «Громадянського Корпусу» в Дарницькому районі Олег Тесленко, якого з переломом кістки носа та розсіченням обличчя було доправлено до лікарні швидкої допомоги.

Відповідальність за скоєний напад цілковито несе керівництво Печерської районної в м. Києві державної адміністрації та особисто її голова Сергій Мартинчук.

Впроваджуючи безглузде і непогоджене з підприємцями рішення Київради щодо масового «зачищення» міста від об’єктів вуличної торгівлі, нова столична влада, врешті, продемонструвала громадськості Києва свій звірячий оскал. Попри всі революційні події, за які народ сплатив і продовжує сплачувати вкрай дорогою ціною, методи «діалогу» нинішньої влади з людьми залишилися незмінними та брудними.

Підприємницьке середовище та вся громадськість Києва глибоко обурені цинічним побиттям представників малого бізнесу за допомогою найнятих для цього владою Печерська молодиків. Менш, ніж торік побиття невинних людей дало поштовх до Другого майдану та Революції гідності. Зараз підприємці один одному вже відверто кажуть про Третій майдан, що незабаром.

Про побиття підприємців Києва рясніють заголовки новин багатьох вітчизняних інформагентств та веб-порталів. Даються інтерв’ю. Усі дані внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Триває слідство. Організацією та її партнерами готуються відповідні звернення та позови.

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk