Сумні новини про авіакатастрофу АН-26

26 сентября 2020
20659 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19644.jpg

Під Чугуєвом в Харківській області розбився військовий транспортний літак Ан-26. На борту були курсанти, які проводили навчальний політ.У Командуванні Повітряних сил ЗСУ 25 вересня  зробили офіційну заяву.

"Сьогодні ввечері в Харківській області сталася авіаційна катастрофа літака Ан-26 (б / н 76) Повітряних Сил ЗС України. Літак розбився при заході на посадку. Крім екіпажу, на борту літака знаходилися курсанти Харківського університету Повітряних Сил ЗС України. Є загиблі і травмовані. Інформація уточнюється ", — сказано в повідомленні.За інформацією диспетчера аеродрому, на борту перебувало 27 осіб.

За дорученням Президента України  створено Державну комісію під головуванням віце-прем'єр-міністра Олега Уруського для якнайшвидшого з'ясування обставин трагедії та надання всієї необхідної допомоги потерпілим. До складу комісії увійдуть Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр оборони Андрій Таран, голова ГСЧС Микола Чечоткін, голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер та інші посадові особи

Як стало відомо, військовому літаку Ан-26, який розбився під Харковом, було 43 роки і він міг перебувати в стадії ремонту. Командування Військово-повітряних сил уклало контракт з заводом" Антонов "на продовження терміну служби дев'яти військових літаків", — писали спеціалізовані авіаційні ЗМІ в кінці липня. Серед них були — Ан-26 (Ш) з бортовим номером 76 (заводський номер 56-08), виготовлений в 1977 році.Ремонт повинен був продовжити термін експлуатації літака ще на два роки. Саме такий строк вказаний в документі, опублікованому за результатами тендеру на сайті Prozorro.Тобто на момент аварії літака було 43 года.лет в вогні та диму.

У Канаді та Польщі співчувають українцям, які втратили своїх рідних і близьких в авіакатастрофі літака ЗСУ. Про це заявили лідери двох країн. 
Так, президент Польщі Анджей Дуда направив послання президентові України Володимиру Зеленському, у якому висловив співчуття від польського народу і себе особисто. 
"Засмучений новиною про трагічні наслідки авіакатастрофи літака, на борту якого перебували студенти Харківського національного університету військово-повітряних сил України, висловлюю Вам від імені польського народу і себе самого найглибші співчуття. Можу Вас запевнити, що в ці болючі моменти ми об'єднані горем і скорботою із сім'ями загиблих і з усім українським народом", — заявив Дуда. 
Свої співчуття висловив також прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо на своїй сторінці у Twitter.

 

 

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk