У Франції робітники заводу Goodyear захопили менеджерів у заручники

7 января 2014
3756 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2683.jpg

Таким чином робітники хочуть вирішити питання з робочими місцями на збитковомузаводі в разі його закриття. Один із секретарів профспілки Франк Жюрек зазначив, щоробітники вимагають "золотий парашут", оскільки в Пікардії 1200 потенційно звільнених співробітників можуть залишитися без роботи.

- Якщо ніхто не купить завод, ми хочемо звільнення за власним бажанням із фінансовою компенсацією, - кинув журналістам Жюрек, назвавши при цьому атмосферу на заводі"спокійною".

Члени профспілки стверджують, що обом начальникам дають воду, а їхні мобільнітелефони як і раніше включені.

Глессе зі сміхом заявив допущеним в будівлю журналістам, що він звикає до"незвичайної ролі" заручника.

"Ця ініціатива контрпродуктивна і недоречна в той час, коли ми повиннісконцентруватися на майбутньому наших співробітників після декількох років пошуківрішення", - журиться керівництво Goodyear.

- Ми чекали довго, але ьерпець увірвався, і ми перейшли до рішучих дій. Якщо ми їхвідпустимо зараз, це буде рівносильно нульовому результату, - заявив один із членівпрофспілки Мікаель Малле.

Нагадаємо, 2009 року у Франції вже захоплювали керівників компаній: тоді дісталосядиректорам 3M, Sony і Caterpillar. У жодному з випадків за утримання заручників ніхто непоніс покарання.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk