У Харкові згорів гараж з гуманітарною допомогою для Київського «Евромайдана»

7 февраля 2014
4225 просмотров Голосов: 0 Автор:Евген Скил
article3650.jpg

Сьогодні вранці, у Харкові, згорів гараж, в якому зберігалася гуманітарна допомога, зібрана для «Евромайдана» у Києві.

Як повідомив господар гаража Андрій Ільгов, про те, що трапилося він дізнався від пожежників.

-Близько 5 ранку до мене прийшли співробітники МНС. Виявилося їх викликав сусід, у якого вікна виходять у двір, де й знаходиться гараж.… Гараж був повністю забитий гуманітарною допомогою, зібраною в Харкові, яку ми сьогодні (у п'ятницю) повинні були везти на Київ, це: теплі речі, шкарпетки, військовий намет і т.д. Все знищено вщент, — сказав А. Ільгов.

Він переконаний, що це був підпал.

-У нас була інформація, що підпал готувався тиждень тому. Тоді ми організували чергування і тиждень тому обійшлося без пригод, — розповів А. Ільгов.

Про пригоду він повідомив в міліцію.

У відділі зі зв'язків з громадськістю ГУ МВСУ в Харківській області кореспонденту агентства повідомили, що за попередніми висновками ГСНС, ймовірною причиною пожежі сталося коротке замикання електропроводки.

— Подія внесена в Журналу єдиного обліку правопорушень. За даним фактом співробітники Фрунзенського райвідділу міліції проводять ретельну перевірку: встановлюються свідки події, її обставини, а також перелік пошкодженого вогнем майна та суму матеріальних збитків, заподіяних власнику гаража, — доповіли у відділі.

Похожие статьи:

ПроисшествияГолова Держслужби НС не побачив на відео пожежі в Харкові людей, що падали з вікон

НовостиПожежа в центрі Києва

Происшествия​Київський офіс Компартії сьогодні вночі спалили

ПроисшествияВ Ужгороде згорів готель "Закарпаття" (відео)

ПроисшествияУ Києві запалал гуртожиток

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk