Виверження вулкана в Індонезії: кількість загиблих зросла до 16

2 февраля 2014
5775 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3500.jpg

Щонайменше 16 людей стали жертвами виверження вулкана Сінабунг на індонезійському острові Суматра.

Раніше повідомлялося про 14 загиблих. Стовп вулканічного попелу піднявся на висоту 2 км. За словами представника місцевої служби порятунку Пурва Нугрохо, серед загиблих є група школярів, щоприїхала до вулкану на екскурсію.

Виверження в суботу відбулося наступного дня після того, як приблизно 14 тисяч евакуйованих жителів навколишніх районів, які живуть в радіусі 5 км від Сінабунга, отримали дозвіл повернутися в свої будинки після виверження на початку січня.

У суботу рятівники виявили тіла 14 людей в одномуіз західних сіл неподалік від вулкана. Їм також вдалося врятувати трьох осіб, які були доставлені в лікарню з опіками. Пізніше один з них - 24-річний студент коледжу - помер у реанімації. У неділю, коли рятівники відновили пошукові роботи, був виявлений ще один загиблий.

Reuters

Як повідомлялось у результаті виверження вулкана в 2010 році загинули щонайменше дві людини, і ще 30 тисяч були змушені залишити домівки.

До 2010 року Синабунг не вивергався 400 років. Це один з 130 діючих вулканів Індонезії.

Країна перебуваєна межі декількох тектонічних розломів, де взаємний зсув тектонічних плит призводить до високої сейсмічної і вулканічної активності.

Це Вогняне кільце, як називають його геологи, охоплює все тихоокеанське узбережжя на трьох континентах - Азії, Південної Америки та Австралії.

Похожие статьи:

РелизыИндонезия ввела для Украины безвизовый режим

ПроисшествияВ связи с цунами в Индонезии, МИД Украины рекомендует отменить путешествия в страну

Новости ЭкономикиВоенное сотрудничество Украины и Индонезии

Новости БизнесаУкраинские яблоки завоевывают новые рынки

ПроисшествияВ Индонезии русского туриста загрыз крокодил

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk