ЗМІ: Підозрюваний у побитті Чорновол сидів за зґвалтування

26 декабря 2013
4082 просмотра Голосов: 0 Автор:
article2419.jpg

 Один із затриманих 25 грудня у рамках досудового розслідування кримінального провадження щодо побиття громадської активістки Тетяни Чорновол раніше був судимий за зґвалтування. Про це повідомили поінформовані джерела у Міністерстві внутрішніх справ.

Співрозмовник повідомив, що мова йде про Олександра Котенка 1972 року народження, який відбув покарання у вигляді 4 років позбавлення волі за зґвалтування.

Крім того, за інформацією співрозмовника, О.Котенко входив до банди Савлохова.

Як вже повідомлялось з посиланням на власні джерела, О.Котенко є рідним братом Сергія Котенко, оголошеного у розшук у рамках кримінального провадження щодо нападу на Т.Чорновол.

Нагадаємо, вночі з 24 на 25 грудня була побита журналістка і активістка Євромайдану. Тетяна Чорновол пов'язує напад на себе з активною громадською діяльністю. У Т.Чорновол діагностований струс мозку, гематоми на обличчі, зламаний ніс.

Наразі триває розслідування: двоє осіб вже затримано, ще одного оголошено в розшук.

За повідомленнями ЗМІ, міліція планує допитати нардепів Давида Жванію та Миколу Княжицького.

Зазначимо, ОЗГ Савлохи діяло наприкінці 80-х та до 2000-х, здебільшого на території Києва. Лідер угруповання Борис Савлохов заслужений тренер УРСР з вільної боротьби. Він оточив себе бійцями, які займалися рекетом. Їхню діяльність пов'язують з низкою вбивств та вибухів у столиці.
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/np/_zmi-pidozryuvanij-u-pobitti-chornovol-sidiv-za-z-valtuvannya/534243">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk