​Україна продовжує співпрацю зі Світовим банком

1 апреля 2014
6230 просмотров Голосов: 0 Автор:manknteu
article4353.jpg

Днями відбулася зустріч керівництва Міністерства аграрної політики та представників Світового банку. Учасники робочої зустрічі говорили про пріоритетні для сторін напрями співпраці в сфері сільського господарства.

країнські партнери вказують на те, що одним із найважливіших напрямків співпраці, без сумніву, є земельні питання. Мова йде, в першу чергу, про фінішну пряму у питанні земельної реформи а також про впровадження ринку земель с/г призначення. Сьогодні для органів місцевого самоврядування на цій темі випливає чимало резонансних справ та навіть юридичних колізій.

Крім вище зазначеної проблеми, учасники заходи зазначили, що також серйозна увага буде відводитися співробітництву Світового Банку та України щодо відновлення зрошувальних систем на південній частині території України. Не оминули також питання розбудови зернової логістики.

Заступник Міністра АПК Андрій Дикун підкреслив актуальність піднятих Світовим Банком питань, а також переконав у намірах української сторони продовжувати та розширювати можливості співпраці сторін в цих та інших напрямках. Стосовно окремих питань, які стосуються передусім законодавчого закріплення (завершення земельної реформи, дерегуляція підприємницької діяльності), співпраця з міжнародним партнером буде не просто активізовуватися, але й значно поглиблюватися.

У розмові було наголошено на тому, що Світовий Банк та цілий ряд інших міжнародних інституцій можуть стати основними мотиваторами діалогу громадських організацій та асоціацій, зацікавлених у даних питаннях, всередині країни. Роль Міністерства аграрної політики зі свого боку полягатиме у конструктивному партнерстві.

Андрій Дикун зазначив: «Важливо, щоб у демократичних процесах бажання до діалогу та бажання розв’язати проблемні питання йшло знизу, з боку громадських об’єднань. І саме у цих аспектах міжнародні інституції можуть зіграти важливу роль у віднайдені консенсусу між громадськістю, бізнесом та органами влади».

В результаті робочої зустрічі сторони показали щире бажання співпрацювати в окреслених питаннях, а також домовилися про створення робочих груп з усіх напрямків, які і продовжать спільні напрацювання.

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk