Присяжнюк витратить на "гастролі" у Берлін більше 3 мільйонів

27 декабря 2013
5226 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2439.jpg

Вартість угоди становить 3,38 мільйона гривень.

Послуги мають надаватися 17- 26 січня 2014 року.

Як зазначається, закупівлю проведено за процедурою в одного учасника, що замовник пояснив відсутністю альтернативи, оскільки замовлені послуги можуть бути виконані тільки цією компанією.

«Також в обґрунтуванні сказано, що „Студія Ініт“ було організатором та співорганізатором ряду виставок та колективних експозицій з 29 серпня по 08 вересня 2013 року.

Серед документів, що підтвердили правомірність відсутності торгів, були зокрема довідка Торгово-промислової палати України про єдиного виконавця послуг з організації участі Мінагропроду в Міжнародній виставці-ярмарку „Grune Woche — 2014“ і лист виставкового комплексу „Мессе-Берлин“ щодо призначення ТОВ „Студія Ініт“ розпорядником українського павільйону на Міжнародній виставці-ярмарку „Grune Woche — 2014“, пише видання.

Київська фірма „Студія Ініт“ належить Ірині Татарчук та Ігорю Лисаку.

Нагадаємо, на участь України у ярмарку „Grune Woche 2012“ було виділено 0,9 мільйона гривень, що у чотири рази менше, ніж цього року.

Минулого року український павільйон у Берліні відкривав особисто міністр АПК Микола Присяжнюк. Тоді він сказав, що Україна презентувала „близько 70 компаній, які є авторитетними виробниками сільськогосппродукції та продуктів харчування… Виробники представляють м`ясо-молочну, олійно-жирову, кондитерську, спиртову галузі та виноробство України“.

Як писала „Українська правда“, насправді у павільйоні було представлено лише „декілька видів сиру, ну й, звичайно, удосталь горілки“. Хлібобулочні та м'ясні вироби були представлені лише на плакатах.

Похожие статьи:

Строительство и ремонтПрименение поддонов на производстве

IT-ТехнологииМассовый выпуск летающих автомобилей запланирован на 2017 год

ОбществоВ ЕС оценили украинские биометрические паспорта

ЭкономикаЧто нужно знать украинским компаниям при выходе на европейский рынок

Новости Сельского хозяйстваКиев продает свою часть свинокомплекса "Калита"

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk