Присяжнюк витратить на "гастролі" у Берлін більше 3 мільйонів

27 декабря 2013
5204 просмотра Голосов: 0 Автор:
article2439.jpg

Вартість угоди становить 3,38 мільйона гривень.

Послуги мають надаватися 17- 26 січня 2014 року.

Як зазначається, закупівлю проведено за процедурою в одного учасника, що замовник пояснив відсутністю альтернативи, оскільки замовлені послуги можуть бути виконані тільки цією компанією.

«Також в обґрунтуванні сказано, що „Студія Ініт“ було організатором та співорганізатором ряду виставок та колективних експозицій з 29 серпня по 08 вересня 2013 року.

Серед документів, що підтвердили правомірність відсутності торгів, були зокрема довідка Торгово-промислової палати України про єдиного виконавця послуг з організації участі Мінагропроду в Міжнародній виставці-ярмарку „Grune Woche — 2014“ і лист виставкового комплексу „Мессе-Берлин“ щодо призначення ТОВ „Студія Ініт“ розпорядником українського павільйону на Міжнародній виставці-ярмарку „Grune Woche — 2014“, пише видання.

Київська фірма „Студія Ініт“ належить Ірині Татарчук та Ігорю Лисаку.

Нагадаємо, на участь України у ярмарку „Grune Woche 2012“ було виділено 0,9 мільйона гривень, що у чотири рази менше, ніж цього року.

Минулого року український павільйон у Берліні відкривав особисто міністр АПК Микола Присяжнюк. Тоді він сказав, що Україна презентувала „близько 70 компаній, які є авторитетними виробниками сільськогосппродукції та продуктів харчування… Виробники представляють м`ясо-молочну, олійно-жирову, кондитерську, спиртову галузі та виноробство України“.

Як писала „Українська правда“, насправді у павільйоні було представлено лише „декілька видів сиру, ну й, звичайно, удосталь горілки“. Хлібобулочні та м'ясні вироби були представлені лише на плакатах.

Похожие статьи:

ОбществоВ ЕС оценили украинские биометрические паспорта

Новости Сельского хозяйстваКиев продает свою часть свинокомплекса "Калита"

IT-ТехнологииМассовый выпуск летающих автомобилей запланирован на 2017 год

ЭкономикаЧто нужно знать украинским компаниям при выходе на европейский рынок

Строительство и ремонтПрименение поддонов на производстве

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk