З Криму експортується зерно нового врожаю

29 июля 2014
5209 просмотров Голосов: 0 Автор:Dreamy
article5319.jpg

З Криму дійсно експортується зерно нового врожаю. Поставки здійснюються на адресу ще однієї невизнаної світовим співтовариством території — на Північний Кіпр.

Про це написав у Facebook кримський економічний експерт Андрій Клименко — ініціатор створення проекту «Чорний список», куди заносять порушників морського і повітряного простору окупованого Криму.

«Один пароплав із зерном точно пішов з Севастополя (термінал „Авліта“, що належить Рінату Ахметову) на Північний Кіпр, у порт Фамагуста», — повідомив Клименко.

За його інформацією, зараз в «Авліті» завантажується зерном другий турецький пароплав. Він стоїть у порту з вимкненим передавачем автоматичної ідентифікаційної системи.

Нагадаємо, за даними Россільгоспнагляду, починаючи з 22 червня на експорт з Криму в країни далекого зарубіжжя було відправлено 39,9 тис. т зерна нового врожаю і продуктів його переробки. Серед країн-покупців були названі Кіпр, Саудівська Аравія і Туреччина.

Пізніше органи влади Саудівської Аравії та Кіпру спростували інформацію про те, що вони ввозять зерно з Криму в обхід санкцій Європейського Союзу щодо анексованої території

Похожие статьи:

Новости УкраиныУкраїна звернулася з проханням цілодобово стежити за ситуацією в Криму

Новости УкраиныЗ тимчасово окупованного Криму вивели 23 кораблі

Новости ПолитикиПутін не вводитиме війська в Україну: вистачить і Чорноморського флоту в Криму

Новости УкраиныКозаки приготувалися брати владу в Севастополі

Новости Политики​«Кримінформ»: Україна будує дамбу, щоб перекрити подачу прісної води в Крим

Теги: крим
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk