«Нафтогаз» подав новий позов проти «Газпрому» в Стокгольмський арбітраж

3 ноября 2019
8196 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article18989.jpg

"Нафтогаз" подав до Стокгольмського арбітражу новий позов проти "Газпрому". Українська компанія вимагає виплатити їй близько 12 мільярдів доларів в якості компенсації можливих втрат від припинення транзиту російського газу в Європу. 
За словами виконавчого директора "Нафтогазу" Юрія Вітренка, в позовній заяві більше 500 сторінок, до нього "додаються три звіти міжнародних експертів", а також "свідчення свідків". Рішення за позовом, як заявив Вітренко, очікується в 2021 році.

"Нафтогаз" повідомив про намір пред'явити "Газпрому" новий позов на тлі триваючих переговорів про транзит російської сировини через Україну. Глава "Газпрому" Олексій Міллер і президент Росії Володимир Путін раніше заявили, що до укладення угоди треба спочатку врегулювати всі судові суперечки між компаніями.

Чинний контракт на транзит газу закінчується 31 грудня. Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук раніше заявив, що, якщо угода не буде продовжена, кілька міст в країні можуть залишитися без опалення. При цьому Гончарук зазначив, що Київ буде домагатися довгострокового контракту на транзит газу.

Похожие статьи:

Новости Экономики​Постачання газу на Україну з червня переводиться на передоплату

Новости в мире​ЄС визнає невиконання Києвом зобов'язань по газових контрактах з РФ

Новости Украины«Нафтогаз» ограничил до минимума поставки газа для ряда областей

Новости УкраиныУкраїна збільшила імпорт російського газу

Новости Украины«Нафтогаз» віддасть борги «Газпрому» протягом декількох місяців

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети