"Roshen". Закон, як дишло, куди повернеш, туди і вийшло?

21 декабря 2014
6351 просмотр Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article6419.jpg

Про це повідомив генеральний директор «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук на зустрічі з активістами.


За його словами «Вінницяобленерго» вже наступного тижня опублікує список підприємств, які порушили зауваження обленерго про економію електроенергії. Він підтвердив, що фабрика «Roshen» також є у цьому списку.

Та не лишень у Вінниці «Roshen» працює на повну міць, не вимикаючи ілюмінацію ані на хвилину. У Києві також помітили, що фабрика нехтує економією енергоресурсу, яка, за словами Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, є конче необхідною умовою для того, аби «перезимувати».

Слід зауважити, що раніше столичні активісти записали відеозвернення до власника корпорації «Roshen», в якому висловили обурення тим фактом, що коли по всій країні вимикають електроенергію, навіть у житлових будинках, київська кондитерська фабрика «Roshen» майорить яскравою святковою ілюмінацією. При цьому в Києві майже всі підприємства відключають від енергопостачання, в результаті чого вони несуть суттєві втрати внаслідок простоювання, що без сумнівів відображається на кишенях працівників цих підприємств.

Та фабрика і нині працює без змін та користується потужними освітлювальними ефектами. Що це? Як це розуміти? Чому закон для одних діє, а іншими грубо порушується? Виходить так, що закон, як дишло, куди повернеш, туди і вийшло...

Нагадаємо, з 1 грудня по всій території України знову почались аварійні веєрні вимкнення електроенергії, як це було у 1990-х роках. Міністр енергетики Володимир Демчишин запроновував українцям ввести самим для себе добровільні обмеження споживання електроенергії. Цікаво, чи сам пан міністр дотримується правил економії?

За його словами, в такому випадку не буде примусового вимкнення споживачів. Та, попри це, вимкнення електропостачання для житлового сектору України має місце і жителі залишаються без світла на довгі години, в той час, як президентська комерційна структура працює без утиску та втрат.

Як повідомляють ЗМІ, будинки прем'єра Арсенія Яценюка та Президента Петра Порошенка, що під Києвом, також не потрапили під обмеження.

За словами місцевих жителів, світло у них горить завжди, навіть коли увесь найближчий район годинами просиджує в повній темряві.

Варто відмітити, що вже наприкінці літа було достаменно відомо, що через військову агресію РФ на Донбасі, Україна не має можливості забезпечити вугіллям теплові електростанції. Однак уряд Яценюка не забезпечив створення необхідних запасів вугілля протягом осені.

Тоді, чому сам пан Арсеній Яценюк та інші урядовці не несуть відповідальності за свої дії та не сидять у темряві? Чому повинні страждати звичайні люди, а не чиновники? А як же куля в лоба, Арсеній Петрович? Ви ж зі сцени Майдану привселюдно обіцяли змінити країну на краще. Поки що спостерігаємо лише те, що відбувається банальний перерозподіл України. Віджимають у донецьких і розподіляють між собою.

Про Петра Олексійовича теж можна сказати, що його, фактично, занесли на Банкову руки «Небесної сотні». Як і всіх інших, що зараз зухвало сидять у кабінетах та продовжують свою справу. І лише Олег Тягнибок та ВО «Свобода», які були «заводилами» революції гідності лишились за бортом і не наблизились ближче до «корита».

Незалежний інформаційно-аналітичний портал Укроп UA НЕ МАЄ наміру облити брудом владу або певних осіб, що мають відношення або згадуються до публікаціях, а лише констатує факти, які потрапили до рук редакції.

Похожие статьи:

Новости БизнесаВ американском рейтинге «Forbes» оказались 9 украинцев

ОбществоПоРОШЕНовские сладости будущего: за кулисами

ОбществоШвейцарська компанія веде переговори щодо фабрики Roshen

Новости ОбществаВ России конфеты Рошен стоят дешевле чем в Украине.Фото

Новости БизнесаВ обхід земельного аукціону компанія Рошен намагається отримати 20 гектарів землі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети