​Віктора Цоя захистять в суді

17 апреля 2014
4986 просмотров Голосов: 0 Автор:
article4505.jpg

Член Громадської палати РФ адвокат Анатолій Кучерена готовий судитися з депутатом Держдуми Євгеном Федоровим («Единая Россия»), якщо той не вибачиться за наклеп на Віктора Цоя, якого депутат назвав «агентом впливу ЦРУ», приписавши авторство хітів групи «Кіно» Голлівуду.

Лист з вимогою вибачень адвокат вже направив в думську комісію з депутатської етики.

Пан Федоров заявив, що він не називав рок-музиканта «агентом ЦРУ» і тому сам буде судитися з тими ЗМІ, які приписали депутату цю фразу.

Анатолій Кучерена впевнений, що «Віктор Цой — це частина нашої культури».

— Я сам дорослішав на його піснях, — заявив адвокат, підкресливши, що вже направив до Держдуми лист.

Він сподівається, що думська комісія з депутатської етики оцінить наклепницькі висловлювання пана Федорова і зобов'яже його вибачитися перед рідними і близькими рок-музиканта.

Як все було

Думський депутат Євген Федоров повідомив про підривну складову у творчості Віктора Цоя 5 квітня, коли давав публічні пояснення того, як важливо порушити кримінальну справу проти колишнього президента СРСР Михайла Горбачова у зв'язку з подіями 1991 року, що призвели до розвалу Радянського Союзу.

Пояснюватися ж з приводу пана Горбачова єдиноросу Федорову довелося як співавтору запиту, який група депутатів направила до Генпрокуратури з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності всіх, хто були причетні до розвалу СРСР, в тому числі Михайла Горбачова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: Депутати Держдуми вимагають засудити Горбачова за розвал СРСР

Творчість Віктора Цоя, як пояснив пан Федоров, це «приклад того, як працювали іноземні розвідки в рамках холодної війни проти Радянського Союзу з метою підготовки держперевороту».

За версією «єдинороса», однією із складових стратегій підготовки держперевороту була «спільна програма по роботі в культурному середовищі Радянського Союзу».

5 квітня пан Федоров, посилаючись на «матеріали КДБ», заявив, що «всі останні пісні — Цой сам не вмів їх писати, він писав їх у колективі — йому привозили з Америки». Чекісти, як повідомили пану Федорову в ході бесіди працівники спецслужби, виявили американський слід, виявивши різкі зміни у творчості рок-музиканта.

— До цього він співав про «алюмінієві огірки», а тут раптом про «зміни» почав співати. Не його стиль, як ніби різних два співака, — цитував депутат своїх інформаторів зі спецслужби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: Екстрадувати Януковича російська влада не планує

(Пісня « Алюмінієві огірки» написана в 1982 році, пісня «Хочу змін» — в 1984 році, коли країною правили генеральні секретарі ЦК КПРС, відповідно — Леонід Брежнєв і Костянтин Черненко, а майбутній критик рок-музиканта Євген Федоров навчався в Ленінградському вищому військово-будівельному училищі).

— Смілива заява, хоча й повна маячня, — заявив син Віктора Цоя Олександр, офіційний власник авторських прав творчої спадщини рок-музиканта. — Дуже зручно очорняти людину, якої немає.

Ця обставина найбільше зачіпає сина Цоя. Він вже почав консультації з фахівцями, щоб спробувати спростувати наклепницькі відомості в суді:

— Заяви такі зробив же не якийсь шизофренік, а депутат Держдуми.

— Я почім купив, за те й продаю, — заявив Федоров. — Мені співробітники КДБ повідомили, що в період їх роботи були такі документи, які, можливо, є в архіві КДБ.

— Ось ми і подивимося на ці документи в суді, — повідомив Анатолій Кучерена, який пообіцяв дійти до суду, якщо депутат Федоров не принесе вибачень за наклеп, який зараз вважається кримінальним злочином.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: «Слава Україні!» — опублікували хакери з України на офсайті Держдуми РФ (скріншот)

Однак Євген Федоров сам має намір звертатися до суду.

— Я не називав Віктора Цоя «агентом ЦРУ», але ЗМІ повідомили саме так, — пояснив депутат Федоров, пообіцявши залучити до відповідальності за наклеп «Московський комсомолець», «НТВ» і ще десяток ЗМІ.

На відеоролику, розміщеному в «YouTube», пан Федоров заявляє:

— За Цоєм були в ЦРУ люди, які спеціально з ним працювали. Давали гранти, давали йому ці пісні і так далі. Так от, його пісні просто привозили з Голлівуду. І він їх співав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: Януковича повернуть в Україну на Великдень

Похожие статьи:

Новости УкраиныРозгін Євромайдану 30 листопада. Суд виправдав Попова і Сівковича

Новости в миреУ Болівії суд відмовився дозволити аборти

Новости ПолитикиВласенко заявляет, что его хотят посадить в тюрьму на два года

Новости в миреБібер зміг домовитися з охоронцем, що подав на співака до суду за побиття

Новости ПолитикиСуд відмовився замінити вирок Іващенку

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk