​Загибель вагітної і 15 росіян при пожежі в Одесі виявилися фейком

7 мая 2014
8230 просмотров Голосов: 0 Автор:
article4680.jpg

Серед загиблих у пожежі Будинку профспілок в Одесі не було вагітної жінки. Про це йдеться у розслідуванні «Радіо Свобода».— Я ще в неділю говорила з головним лікарем однієї з одеських клінік, куди привозять поранених. Цей лікар працює день і ніч, він не сидить у «Фейсбуці». Тому тільки від мене дізнався про існування «вагітної жінки» і попросив показати її фото. І відразу сказав, що це явно вікова жінка, яку навіщось зняли ось у такій позі, мабуть, щоб створити відповідний ефект, — пише журналістка Олена Ріковцева з Одеси.

При цьому, відсутність вагітної серед загиблих підтвердили і інші медики:

— Але він (лікар — авт.), звичайно ж, подзвонив в якісь свої вищі лікарські інстанції, щоб дізнатися, чи не було вагітних серед поранених і загиблих. Йому чітко відповіли, що не було. Зараз, коли я знову і знову зустрічаю це кровожерне посилання (а люди ніби отримують своєрідне задоволення, коли його постять), я все-таки ще раз телефоную до Одеси цього лікаря, щоб дізнатися, чи не з'явилося тепер відомостей про загиблу вагітну. Він відповів, що перевіряв ще в одній інстанції. Ні, не з'явилося.

Також поки не підтверджуються і повідомлення про загиблих при пожежі дітях. У всякому разі, в неофіційному списку загиблих дітей немає.

НАГАДАЄМО: Блогери викрили ще одну «качку». Повідомлення, яке з'явилося в «Facebook» (а потім стерте) нібито від імені лікаря одеської швидкої допомоги Ігоря Розовського:

Втім, не можна сказати, що «качки» у зв'язку з одеською трагедією в мережі пов'язані тільки з однією стороною конфлікту. Так, незабаром після пожежі багато українських ЗМІ повідомили з посиланням на фейсбук Олександра Ройтбурда, що серед загиблих в Будинку профспілок — 15 росіян і 10 жителів Придністров'я. Ця інформація не підтвердилася, як зізнався сам Ройтбурд:

«Ця була інформація «1-го одеського» каналу, на жаль недостовірна. Канал настільки осудний, що я повівся, на жаль», — визнав Ройтбурд.

На даний момент немає підтверджених даних про те, що серед загиблих були росіяни.

Похожие статьи:

ПроисшествияЖену "главы ДНР" Александра Захарченко убивают не первый раз.Опровержение

Новости в мире​Будь-який іноземець може стати громадянином Росії

Новости Украины​Держприкордонслужба лише за добу не пропустила більше 80 росіян

Скандал​Росіяни придумали псевдоукраїнського лікаря, який поширює дезу в мережі (ФОТО)

ПроисшествияРосіяни замінували газопровід в Криму

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk