Чиновник Міжнародної футбольної асоціації ФІФА Чак Блейзер визнав факт отримання хабарів при виборі країни-організатора Чемпіонату світу 2010

4 июня 2015
3309 просмотров Голосов: 0 Автор:Kovel
article8970.jpg

Колишній чиновник Міжнародної футбольної асоціації ФІФА Чак Блейзер визнав факт отримання хабарів при виборі країни-організатора Чемпіонату світу 2010.


Про це повідомляє ВВС.

«Я та інші члени виконкому ФІФА погодилися на хабар за вибір ПАР в якості країни-господаря Чемпіонату світу 2010», — сказав він.

Екс-чиновник також заявив, що з 1993 до 2000 років він та інші функціонери ФІФА отримували в числі інших хабарі і відкати за придбання прав на трансляції регіональних чемпіонатів.

У свою чергу міністр спорту ПАР Фікіле Мбалула відкинув звинувачення у хабарі.

«Хочу категорично спростувати інформацію про те, що моя країна або уряд заплатив 10 млн доларів за отримання права провести ЧС-2010», — зазначив він.

Також за словами Блейзера, він сприяв у передачі хабара при виборі країни-організатора чемпіонату світу у 1998 році. Але підкуп не спрацював: хабар передавало Марокко, а вибір припав на Францію.

27 травня, перед початком конгресу ФІФА, у Швейцарії за підозрою в корупції були затримані семеро високопоставлених функціонерів організації, серед них — віце-президенти Джеффрі Уебб і Єухеніо Фігередо. Після цього розгорівся конфлікт і президент організації Йозеф Блаттер оголосив, що подасть у відставку з поста президента ФІФА на екстреному конгресі організації.

Похожие статьи:

ОбществоПраво на проведення ЧС-2018 можуть віддати Англії

ОбществоЙозеф Блаттер повернеться до свого крісла?

ОбществоПрезидент Росії назвав арешти чиновників Міжнародної федерації футболу (ФІФА) за звинуваченням у корупції «дивними»

Новости СпортаВисокопосадовці ФІФА арештовані за звинуваченням у корупції

Новости СпортаКримські «Севастополь» і «Таврія» мають дограти сезон на Україні - Суркіс

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети