Мінюст арештував акції Укртелекому і готує їх до продажу на відкритих торгах

20 августа 2019
2313 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article18834.jpg

 19 серпня стало відомо, що Державна виконавча служба Мінюсту України заарештувала 93% акцій «Укртелекому» за великі борги ТОВ «ЕСУ» перед «Ощадбанком» в розмірі 1,8 мільярда гривень, які не погашапись чотири роки.Слід зазначити, що судові процеси тривали кілька років: «ЕСУ» намагалося в судовому порядку отримати розстрочку виконання рішень судів, проте Верховний Суд став на бік «Ощадбанку», визнавши аргументи. Розстрочку скасували, заарештовані акції «Укртелекому» продадуть на публічних торгах для погашення боргів «ЕСУ» перед банком.

На початку 2011 року Австрійська інвестиційно-банківська компанія Epic, через свою дочірню компанію EPIC Services Ukraine (ESU) придбала 92,79% акцій ВАТ «Укртелеком» за 10 млрд 575,1 млн грн, змінивши форму власності на ПАТ. У 2013 році ПАТ «Укртелеком» став частиною Групи СКМ Ріната Ахметова.

За повідомлення «Ощадбанку» виконавче провадження вже розпочато. Термін, протягом якого воно триватиме, важко спрогнозувати, але не менше півроку. Підстав для оскарження процедури «Ощадбанк» не бачить і впевнений, що процес буде доведений до кінця, акції будуть продані в установленому законом порядку, а борг перед банком — погашений."Разом з тим ми сподіваємося на можливість мирного врегулювання наявної заборгованості з боржником", -інформує прес-служба банку.

Є інформація, про те, що на даний момент основними претендентами на покупку акцій «Укртелекому» є: Deutsche Telekom, Telenor Group, Turkcell, структури Романа Абрамовича, структури Ігоря Коломойського, АФК Система, Вимпелком, Ростелеком і Bank of New York.

Похожие статьи:

Новости ОбществаУкртелеком втратив зв’язок, а Сімферополь не приймає літаки

IT-ТехнологииЯк Укртелеком виманює в населення гроші і як з цим боротись?

ОбществоУкртелеком сократил персонал за счет пенсионеров

Новости УкраиныУкртелеком:связь на Донбассе полностью восстановили

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети