Помічник Ніжинського нардепа Кодоли погрожує фізичною розправою журналісту

18 марта 2015
5903 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article7832.jpg

До правоохоронних органів Шевченківського району міста Києва поступила заява від Головного Редактора ІА «Flash on Time News» Дениса Маганова.

Головний редактор, повідомив про погрози фізичної розправи та погрози йому від Білоусенка Максима Валерійовича, помічника Народного депутата України Кодоли Олександра Михайловича, округ № 209, Народний Фронт, а також невідомого, який активно захищав також інтереси вже того самого Білоусенка

і слів Маганова, він перебував з робочим візитом в місті Ніжині, яка к тому ж є і батьківщиною журналіста на засіданні міської Ради, куди його, разом з представником народного депутата запросили батьки Ніжинських школярів, адже на засіданні розглядалося питання комунального підприємства «Школярик», яке ось вже 7 років годує всіх ніжинських діточок обідами за рахунок міського бюджету з розрахунку майже 8 грн. на дитину в день.

«Школярик» в свою чергу співпрацює з місцевим фермером, який постачає овочі зі своєї ферми по шкільним їдальням за мінімальними тарифами, наприклад та ж картопля у нього коштує 2 грн., і має чудовий вигляд і смак.

Але знайшлися борці за справедливість, які вирішили завести на ринок іншу фірму, яка обіцяє постачати продукти з Чернігова за меншу ціну, наприклад картоплю за 1 грн.

Враховуючи цінову політику сьогодні на ринках України, ціна на картоплю для харчування стартує від 2 грн. при оптовій закупці Вся інша продукція в нижчій ціновій політиці находиться в рубриці «продукти для поросят» згідно сайтів сг напрямку.

Тобто іншими словами, самопроголошена Народна Рада міста Ніжина, яка не має під собою ніяких офіційних дозволів, пропонує фермерам або постачити продукцію собі в збиток, або годувати дітей картоплею для поросят.

Але депутат міської ради, помічник Кодоли Максим Білоусенко так не вважає, продовжуючи лобіювати інтереси Чернігівської фірми, яка планує постачати картоплю по 1 грн. Страшно навіть уявити вигляд цієї картоплі, а якщо добавити вартість бензину за відстань від Чернігова до Ніжина, то виходить, що ніжинських діток будуть годувати гнилими продуктами, адже ця фірма, обіцяє годувати діток аж за 6 грн., в день. Стосовно іншого кошика продуктів, який також повинен вкластись в формат 2-3 грн. говорити навіть страшно.

За для вирішення своїх інтересів і інтересів фірми, помічник Кодоли організував і ініціював перевірку «Школярика», з неіснуючими і незареєстрованими в державному реєстрі організаціями, з погрозами і хамством, довівши директоршу до гіпертонічного кризу. Після того, як Маганов звернувся до Кодоли, аби проінформувати депутата про ситуацію, йому відповіли, що розберуться і приймуть рішення.

Виходячи з погроз фізичного знищення, депутат Кодола в ситуації розібрався і прийняв для себе рішення, або можливо він не в курсі даної ситуація, і його чесним ім’ям прикриваються і лобіюють власні інтереси?

В даній ситуації зараз розберуться правоохоронні органи, а також колеги журналісти.

http://flashontimenews.com

Похожие статьи:

Новости ПреступностиВ Нежине правоохранители задержали чиновника-взяточника

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети