Продовження скандалу: депутат Іванісов не закінчував вузи, які вказав у біографії

27 ноября 2019
4686 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19040.jpg

В розслідуваннях журналістів і в ЗМІ прокотилася інформація з продовженням скандалу з депутатом Іванісовим. Коли з'явилася інформація про судимості Романа Іванісова за згвалтування, видання "Четверта влада" відправило запити в вузи для перевірки його навчання в цих вузах… Виявилося, що народний депутат їх не закінчував і їхніх дипломів не отримував.«Четверта влада» отримала відповідь від двох університетів в Запорізькій області, які у своїх різних офіційних біографіях вказав Роман Іванісов.

На офіційному сайті "Слуги народу" і на сайті депутата в окрузі, а також на сайті Рівненської обласної ради, сказано, що він здобув освіту в двох вузах Запорізької області. Це Бердянський університет менеджменту і бізнесу, а також Запорізький державний університет (нині — національний).

— Ми зверталися до помічниці Романа Іванісов і просили надати копію або вихідні дані диплома про вищу освіту. Але інформації від неї не отримали — вона припинила відповідати на повідомлення і дзвінки, — зазначили журналісти.

Як зазначив керівник напрямку "Верховенство права" Центру демократії і верховенства права Надія Шувар, відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 54 Закону України "Про вибори народних депутатів України" Центральна виборча комісія реєструє кандидатів у депутати, за умови отримання нею автобіографії такого кандидата, обов'язково повинна містити відомості про освіту. Але вимоги про надання реквізитів диплома немає.

Раніше в мережу потрапила інформація про те, що "Слуга народу" Роман Іванісов був заарештований в 1995 році за згвалтування. У 1996 році його нібито засудили до 3 років 6 місяців позбавлення волі. У підсумку він відбув 2 роки 6 місяців виправних колоній загального режиму і тепер має погашену судимість.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що народний депутат України Роман Іванісов виключений з партії "Слуга народу".

"У нас є монобільшість, але ми можемо говорити дуже відверто: третій депутат був виключений з партії" Слуга народу ". І ми цим пишаємося, бо у нас триває очищення, ми дійсно партія народна," Слуга народу ", ми служимо народу України, і набрали людей з народу, звичайних людей", — сказав він у відеозверненні до українців про успіхи, перемоги, планах і невдачах влади за тиждень, записаному під час пішої прогулянки вулицями Києва.

Похожие статьи:

ОбществоЗдоров’я дітей – пріоритет № 1

НовостиМихайло Бно-Айріян та Олександр Горобець вирішили проблему недобудованої школи у Вишневому

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети