Україна так і не отримала ... Обіцяли допомогти.. а нічого досі немає

16 июня 2022
7678 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article20342.jpg

На сьогодні питання надання Україні важкого озброєння західними партнерами стоїть украй гостро. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вкотре наголошує, що Україна вдячна за ту зброю, яку надає США та Захід, але для того, щоб зупинити Росію, її потрібно набагато більше і якнайшвидше.
І, поки Путін продовжує залякувати увесь цивілізований світ тим, що натисне на ядерну кнопку, а Байден вдає, що боїться ядерного удару, Україна продовжує героїчну боротьбу, незважаючи на критичну нестачу необхідної зброї. Одним із найскладніших партнерів України в плані постачання важкого озброєння є Німеччина, яка з одного боку прихистила сотні тисяч українських біженців, а з іншого – усіляко затягує передачу України важкої зброї. І це при тому, що Німеччина офіційно є одним із найбільших виробників і експортерів важкого озброєння у світі.
Станом на сьогодні жодної одиниці важкої техніки від Німеччини в Україну поставлено не було. Наразі Берлін обмежується лише легким озброєнням: протитанковими комплексами, гранатами, стрілецькою зброєю та вантажним транспортом. Крім того, Берлін досить обережно відноситься до питання відмови від російських енергоносіїв, та взагалі ставить під сумнів можливість швидкого приєднання України до ЄС.
Не менш складною є ситуація з таким очікуваним ленд-лізом. Все більше експертів схиляються до думки, що він був підписаний Байденом тільки для того, щоб задовольнити своїх виборців. Насправді США всіляко гальмує реальне надання зброї. Замість тисячі РСЗВ в Україну доправляють 4 шт. Після цього складається враження, що всі розмови про важке озброєння це лише показуха, а не реальна допомога.
Насправді одна-дві одиниці важкої техніки взагалі нічого не вирішують. Реальне співвідношення військових сил все ще не на нашій стороні. Більше того, з кожним днем військовий потенціал України погіршується. Фактично в країні вже немає ані зброї, ані боєприпасів. При цьому наші бійці не лише героїчно тримають оборону, не даючи ворогу просуватися далі, а на деяких відрізках фронту навіть йдуть у контрнаступ. А ленд-лізу тим часом все немає. І схоже на те, що і не буде.
Через те, що темпи постачання важкої зброї не виправдали себе Росія може отримати тактичний успіх на деяких напрямках, що суттєво може позначитися на ситуації на фронті.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk