Українці відповіли на скарги Новосад про низьку зарплату в 36 тисяч гривень

21 января 2020
5825 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19174.jpg

Тема заробітних плат в Україні являється однією з найболючіших для суспільства і ті найбільші в світі, багатократні різниці в оплаті праці простих трудівників і державних чиновників збурюють справедливі протести населенння, яке через соцмережі та ЗМІ не залишає без уваги скандальні виправдання останніх..
Так, міністр освіти України Ганна Новосад  заявила, що робота в уряді не залишить їй заощаджень. За її словами, на заробітну плату в 36 тисяч гривень в майбутньому утримувати дитину вона не зможе.

— В якийсь момент я захочу мати дитину, а на таку зарплату я його не зможу утримувати. А я не готова піти на ситуацію, коли хтось буде утримувати мене, я повинна сама мати конкурентну зарплату. Тому настане час, коли я просто не зможу жити в Києві на таку зарплату, і це буде рішення, яке потрібно буде усвідомлено приймати, — пояснила  міністр освіти.

У мережі стали активно обговорювати, чи можна на такі гроші виростити дітей в Україні. А хтось вже навіть почав збирати кошти на утримання майбутніх спадкоємців Ганни. Багато хто обурений такою заявою Новосад, так як мінімальна зарплата в Україні не більше п'яти тисяч, а пенсії і зовсім близько двох.

Співачка Анжеліка Рудницька в Фейсбуці попросила шанувальників допомогти міністру і поділитися порадами, як утримувати дитину на мінімальні виплати.

— Після вчорашньої заяви міністра освіти щодо малої зарплати виявилося, що багато хто знає, як вижити за мінімальні гроші в наші йкраїні.Давайте поділимося порадами. Але без образ і зайвих слів, — написала вона.

Ведуча телеканалу ZIK Надія Коптелова також попросила українців провести майстер-клас для Анни, як виростити спадкоємців на суму 5000 тисяч гривень.

— Нехай, вихователі садочків, вчителі шкіл, викладачі вузів, проведуть їй майстер класи на виживання, як утримувати дитину на ± 5000 Грн! До речі Анна Новосад в грудні отримала 138 тис грн зарплати, — зазначила вона.

А екс-міністр соціальної політики у 2016-2019 роках Андрій Рева коментуючи прецендент, заявив, що саме міністр освіти Ганна Новосад заблокувала підвищення зарплат вчителям, сказавши, що грошей немає. 

"Ми, коли були при владі підвищили заробітну плату працівникам освіти у 2017 році на 50%, і у 2018 році ще на 25%. Освіта була пріоритетом діяльності попередньої влади. І вже завершуючи свою каденцію, ми спільно з міністерством соціальної політики, спільно з міністерством освіти й науки, фактично, реформували сітку, таким чином, щоб з 1 січня 2020 року підвищити заробітну плату освітянам ще на 25% і накреслити, як ми протягом трьох років вийдемо на заробітну плату, яка б дорівнювала 4 прожитковим мінімумам, як це передбачено законом про освіту", — заявив Рева.

Він повідомив, що це була 822 постанова уряду Гройсмана, за яку проголосував весь уряд, включаючи нинішнього міністра фінансів Оксану Маркарову.

"Для її реалізації потрібно було 15 мільярдів гривень, державних, і 5 мільярдів гривень з місцевого бюджету. Ми прописали, як ці кошти можна знайти. Так от саме міністр Новосад публічно, під час обговорення бюджету в другому читанні, заявила, що ця постанова не реальна і її потрібно призупинити, тому що, як вона сказала, грошей немає", — додав Рева.

Рева нагадав, що в грудні місяці Новосад виписала собі премію в декілька сотень тисяч гривень.

"В грудні місяці ця міністр виписує собі премію в декілька сотень тисяч гривень і потім починає розповідати про те, як важко жити на 36 тисяч гривень, будучи політичною фігурою. Я думаю, що те, що вона наговорила, зайвий раз свідчить про те, що весь цей уряд самокатів треба гнати за неадекватність і профнепридатність", — заявив він.

 

Похожие статьи:

Новости ОбществаВ Минобразования рассказали о повышении зарплат учителям

БлаготворительностьКличко пожертвовал всю зарплату за 2013 в детский дом «Ромашка»

Новости ЭкономикиЧерез тиждень зарплати українців можуть зменшатись - експерт

Новости ОбществаЯк в Україні планується збільшення зарплати педагогам.Гриневич

Новости ЭкономикиВ Україні з 1 вересня педагоги отримуватимуть збільшену зарплату

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети