Український ПриватБанк виграв апеляцію в Лондонському суді

17 октября 2019
30066 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18955.jpg

В банківській і політичній  сфері України  наразі очікується гучний скандал, пов"язаний з судовим процесом в Лондонському суді між ПриватБанком і екс-власниками  Коломойським  та  Боголюбовим, які попали в судовий цугцван. Як відомо 15 жовтня апеляційний суд у Лондоні  скасував рішення судді пана Фанкурта. Суд постановив, що АТ "ПриватБанк" може продовжити у Вищому суді в Лондоні розслідувати позови щодо нібито шахрайства проти Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова, трьох англійських компаній та трьох компаній, зареєстрованих на Британських Віргінських островах.

Спочатку ПриватБанк вимагав 1,9 мільярда доларів, згодом збільшившись до 2,6 мільярда доларів, і наразі вимагає близько 3 мільярдів доларів, з урахуванням відсотків.

Замороження активів під арешт у всьому світі, яке було здійснено в грудні 2017 року, залишиться в силі до очікування рішення по суті.Наступним кроком суд вимагає в наближчі терміни детальних і повних декларацій для розслідування походження всіх активів відповідачів колишніх власників ПриватБанку.

Апеляційний суд також відмовив надати відповідачам дозвіл на оскарження рішення та наказав подати захист проти позову до кінця листопада, що означає, що Банк може продовжувати справу без будь-яких зволікань. Дата розгляду справи по суті визначається з часом.Разом з тим, українські експерти і політики очікують активного загострення боротьби колишніх власників за повернення  ПриватБанку в судах України, щоб потім відізвати позови проти себе в Лондонському суді. 

 

 

Похожие статьи:

Новости ЭкономикиГонтарева:Приватбанк исполняет все требования Нацбанка Украины

Новости БизнесаВ американском рейтинге «Forbes» оказались 9 украинцев

Новости ПреступностиСотрудники ПриватБанка украли из бюджета 19 млрд. гривен

ЭкономикаПриватБанку настав кінець

Новости УкраиныЧерговий банк обмежив зняття готівки з карт

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk